Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Forum techniczne

Autor Wiadomość
malpiszon
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-01-03 04:11 Odpowiedz z cytatem Back to top

HEy,

ZrEjeStRoFALEM SIE tOo JAkIs Tschas teMoo I po kRoTkim okRESIE TsChasOO DAlEM soBIE SPoKoJ. SzKODa Ale JEzEli KaZdy fkLEJa BeZSENSOFnE Nafet poSTY I jeShTscHE nA dOdaTek FShySTKo Ze fshySKim To TeGo siE nie Da TScHyTaC (NiEkTosHY NAFEt ChCielI cos KooPoFAc i SpSHEdaFac - To kooRfA NIe alLeg...), tO Jak FlAki z olejEm A faJniE byloBy PotSChyTac polskIe FORooM. FsHEdLEM f NofYM RoKOo, bo MYSlAlEm Ze CoS SiE poPrafI, A TOO bEZ NiESPoDzIaNKi fRetscH JESHtSchE GosHEj Np: F anALIZaCH - MoZNA by JE poDZIeLIC NA ligi I poochAry i TAm zamieSHTschAc ANalizY SPotkAN frAz z tYPeM I tShYMAc POSTy nA MAxA MiESIAc, FtedY nApeFNO kAzDy MoGLBy ZobaTschYC KtO jaKiM jeST FAcHOFCEM A nIe pOsTY typOo "peFnA FyGRanA" lOOB "PefNiakI" - HaHa. NIE chODzI mI O TO abY fAs ObRAzic ANI PoOotSChAC, JA POproSToo CHCiAlbym tAm COS ZoBAtscHYC KonKrEtnEgO COS f STylOO POstA oOnItEd - alE ToO FIdac ZE To pisHa osobY ktoRe majA POjEcIE a nIE ktOs kTo zAtSCHal grAC LOoB ZALOZYl SObie INTernEt. CZyTAlEm Tez iNfo, ze KTO bEdZie zakLaDaL KOlEjnE tEmaTY A jOOz TakIe isTNiEJa tO kOP, o tO CHODzI, TyLko TSheba to pOSPShaTac I FtEDy koNkRETNiE EGzEKfofAC. jESTeM za AbY BYlY LOOZniEJshe tEmaTY TEz, aLE SOlidne aNaLizY TEZ A NiE fiEksHOsC DaJE metscHe pO sTAfCe 1.2 (To chyba NiE pODLEGA ANaLiZOM anI DySkoOSJi, chOC tE tschEsTo nIe fChODZa hAHA Z 5 nA KoOpONIe Np:1 NIe FeJDzIe). niECh ktoS opIsHe Z jedEn mETSCh zE StAfKa 2 sKorO ma Same PeFNiaKI I jEsT tAKi dobry. CZESC loodZi Jest ok LEtsch NIektOShy roBia boorDel i NaprAfDe nie fiEdza o co TOO Tak nAPRAfDE ChOdzi, zaMiAst POMaGAc, ShKODZA innYm.

POzdraFIaM

p.s. mAm nadZIEJE, ZE NIkOgo Tym PosTeM NiE oBrAZILeM, bynaJmnIeJ nIE o to mI choDZIlO.

Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-01-03 09:16 Odpowiedz z cytatem Back to top

Jakis czas temu odbyla sie dyskusja na te temat ile dzialow i jak szcegolowe powinny byc...doszlismy do wniosku, ze mnozenie dzialow - liga polska, liga angielska, liga wloska, puchary itd wcale jakos specjalnie nie ulatwia korzystnaia z forum...jesli chodzi o niepotrzebne smieciowe tematy, to staramy sie je usuwac...zreszta sa dzialy przeznaczone to offtopicowania (piekne slowo Uśmiech... i chyba sie sprawdzaja...

Pozdro
Ajwin
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat