Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Forum techniczne

Poll

Reforma działu Analizy
Tak
61%
 61%  [ 8 ]
Nie
30%
 30%  [ 4 ]
Weź bikmak już spierdalaj
7%
 7%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 13

Autor Wiadomość
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 22:03 Odpowiedz z cytatem Back to top

ksin napisał:
chalva napisał:
PS Wiem, że i tak połowa z was tego nie przeczyta Język

Przeczytałem.

Pozdrawiam Język

Taa... Język

bo Mistrzem jest HISZPANIA Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Nr GG
Piecia
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 22:08 Odpowiedz z cytatem Back to top

nie rozmywać tematu

Z mojej strony jest taka propozycja żeby w dziale analizy powstało tych kilka tematów nowych gdzie znajdowało by się miejsce nie tylko do pisania analiz ale może warto było i by tam dyskutować ewentualnie napisać choć zdanie , ale żeby to miało sens oraz ręce i głowę . Ewentualnie przed każdą kolejką można wrzucić zestaw par itd. Jak takie coś byście widzieli , a może coś innego macie na myśli ?

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 22:09 Odpowiedz z cytatem Back to top

Chalva no właśnie między innymi dlatego dzielę się swoimi pomysłami Mruga 2 nie które głupie ale nie które mi się wydaje iż całkiem całkiem Uśmiech... być może dobrym rozwiązaniem i "odciążeniem" byłoby przyjęcie jako MODa nowego osobnika ... jakąś rekrutację zrobić Pytajnik nie mam pojęcia Uśmiech... ktoś kto ma czas i chęci do pomocy, jak już mówiłem ja sam osobiście bym z wielką chęcią się zajął ale nie mam czasu Uśmiech... forum CSowe (mamy 3 serwery) tworzymy teraz ligę aby się jeszcze bardziej wypromować Uśmiech... trochę to zajmuje czasu Uśmiech... dodam tylko że w forum zostało jakoś w 2 tyg sierpnia założone i miało 30539 odwiedzin a na dzień dzisiejszy ma 42790 (w samym wrześniu) więc trochę ludzi odwiedza dlatego też nie mam czasu na prowadzenie konkursu tutaj Uśmiech...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yo5hi
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 23:53 Odpowiedz z cytatem Back to top

chalva napisał:
ksin napisał:
chalva napisał:
PS Wiem, że i tak połowa z was tego nie przeczyta Język

Przeczytałem.

Pozdrawiam Język

Taa... Język

Rownież przeczytalem Język

Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-26 09:49 Odpowiedz z cytatem Back to top

Piecia napisał:

Z mojej strony jest taka propozycja żeby w dziale analizy powstało tych kilka tematów nowych gdzie znajdowało by się miejsce nie tylko do pisania analiz ale może warto było i by tam dyskutować ewentualnie napisać choć zdanie , ale żeby to miało sens oraz ręce i głowę .

Podział działu na tematy z ligami to moim zdaniem bardzo dobry pomysł, dział stanie się zdecydowanie bardziej przejrzysty. Dyskutować to można wszędzie, potrzeba tylko trochę chęci.

Piecia napisał:

Ewentualnie przed każdą kolejką można wrzucić zestaw par itd. Jak takie coś byście widzieli , a może coś innego macie na myśli ?

Super pomysł. Zestaw par, może ktoś się nawet odważy napisać krótką zapowiedź danej kolejki, charakterystykę poprzedniej itp. Mając taką bazę przed każdą kolejką w danej lidze, łatwiej będzie innym użytkownikom odnieść się do danego meczu i napisać kilka zdań od siebie. Uśmiech...

Ja mogę podjąć się prowadzenia jednej ligi, ewentualnie dwóch przez jakiś czas - krótka zapowiedź każdego spotkania, czasami charakterystyka poprzedniej kolejki czy jakaś większa analiza.
Jedną ligą mogę się zaopiekować.

Pozdro.

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-26 10:10 Odpowiedz z cytatem Back to top

w sumie ja się mogę zająć Premiership ale jak już mówiłem Mruga 2 4,5 drużyn czyli ManUtd,Chelsea,Liverpool,Arsenal dodatkowo może nie raz City Portsmouth drużyny te które lubię Język bo mecze typu Stoke - Sunderland w sumie mnie nie interesują Język jeżeli komuś będzie pasować dany układ ja mogę się "po bawić" Uśmiech... trochę obszerniej Tymi drużynami nie raz często to są 4,5 meczy w kolejce więc połowa Mruga 2 w Lidze angielskiej jest 20 drużyn więc 10 meczy w kolejce, ja niestety nie mam zbytnio czasu aby opisywać statystyki,poprzedni mecz i teraźniejszy aż 20 zespołów Język jak ktoś Chętny do pomocy z ligą angielską, chętnie się zajmę
Piecia
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-26 10:25 Odpowiedz z cytatem Back to top

Tu nie chodzi o to iż ktoś na siłę ma zajmować się jakąś ligą , ale o to iż jeśli ktoś ma coś ciekawego do przekazania to niech to przekaże nawet jednym krótkim zdaniem . Tak więc , reforma nas nie ominie , przykro mi jednak ale ten weekend musicie przeżyć jeszcze w tym bałaganie a na przyszły tydzień zapowiadam iż pojawią się zmiany gdyż jeszcze muszę coś przedyskutować z administratorem .

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-26 10:37 Odpowiedz z cytatem Back to top

Piecia ja nie mówię że na siłę Uśmiech... wręcz z wielką chęcią Uśmiech... ale tak jak wyżej napisał kolega że może się zająć jakąś ligą, jeżeli wybierzecie taki wybór to ja mogę się zgłosić do Anglii no ale ktoś by musiał mi pomóc Uśmiech... wszystko zależy od was jaki Wy macie pomysł Uśmiech krzywy
Hyb
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-26 12:25 Odpowiedz z cytatem Back to top

Piecia napisał:
Tu nie chodzi o to iż ktoś na siłę ma zajmować się jakąś ligą , ale o to iż jeśli ktoś ma coś ciekawego do przekazania to niech to przekaże nawet jednym krótkim zdaniem.

Jeśli będę miał doprzekazania coś ciekawego na pewno zrobię to niezależnie od ligi. Co do opiekowania się jakąś ligą to zgodnie z Twoim pomysłem - zrobienie zestawienia par na daną kolejkę nie będzie wielkim problem czy przymusem. Krótka zapowiedź czy charakterystyka natomiast będzie samą przyjemnością. Szczególnie, że regularne opisywanie danej ligi przynosi coraz większą wiedzę na jej temat a co za tym idzie lepsze typy i większe pieniądze. Mruga 2

Więc jeśli pomysł się przyjmie, służę pomocą. Wink

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-26 12:59 Odpowiedz z cytatem Back to top

Hmm madrze prawicie, jak czas pozwoli to moge zajac ise liga holenderska/portugalska LOL

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat