Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Forum techniczne

Autor Wiadomość
Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-13 10:15 Odpowiedz z cytatem Back to top

Ludzie ,moderatorzy i Adminie błagam Was obudźcie się z zimowego snu. Mamy Igrzyska. Aż prosi się utworzyć osobny dział. Do dzieła Panowie!Wykrzyknik

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-13 11:21 Odpowiedz z cytatem Back to top

nie ma sensu xD
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nr GG
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-13 20:52 Odpowiedz z cytatem Back to top

I co ? Po 2 tygodniach mamy ten dział zamknąć ? Nie wiem czy zauważyłeś, ale na tym forum nie ma działów dla konkretnych wydarzeń czy sportów. To forum bukmacherskie, a nie czysto sportowe.

bo Mistrzem jest HISZPANIA Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Nr GG
Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-14 08:53 Odpowiedz z cytatem Back to top

chalva napisał:
I co ? Po 2 tygodniach mamy ten dział zamknąć ? Nie wiem czy zauważyłeś, ale na tym forum nie ma działów dla konkretnych wydarzeń czy sportów. To forum bukmacherskie, a nie czysto sportowe.

Aha bukmacherskie. Czyli u bukmacherów nie ma typowania Olimpiady. Wejdź na kazde inne szanujące się forum i zobaczysz czy są tematy ,czy nie ma o Olimpiadzie. No ale forum rac musi trzymać "forme" bo innaczej nie byłoby forum rac.
Już wszystko kumam. Bez komentarza!

Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-14 11:04 Odpowiedz z cytatem Back to top

Elicik jak ci się tu nie podoba to po c..j ty jeszcze jesteś, cytując naszego wspaniałego pana prezydenta "sp......j d....u" z tego forum. Evil or Very Mad
Asior
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-14 14:18 Odpowiedz z cytatem Back to top

Elit temat sobie zaloz i sie podniecaj na temat olimpiadyna takie gowno co potrwa 2 tyg nie warto zakladac dzialu i wiele forów tego nie robi a tylko zaklada tematy. Wiec zaloz sobie taki i rob co chcesz.
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-14 16:21 Odpowiedz z cytatem Back to top

Elit Typer napisał:
chalva napisał:

Aha bukmacherskie. Czyli u bukmacherów nie ma typowania Olimpiady. Wejdź na kazde inne szanujące się forum i zobaczysz czy są tematy ,czy nie ma o Olimpiadzie. No ale forum rac musi trzymać "forme" bo innaczej nie byłoby forum rac.
Już wszystko kumam. Bez komentarza!

Jak widać weekend spowodował, że nie chce Ci się wysilić i zastanowić nad tym co czytasz... Powtórzę - to jest forum bukmecherskie, a nie ogólnosportowe. Dodatkowo różni się odrobinę od niektórych (moim zdaniem beznadziejnie skonstruowanych) for o tej tematyce, gdzie dla każdego sportu, każdej ligi masz oddzielny dział. Dobrze, że jeszcze nie porobili działów dla konkretnych piłkarzy...

A teraz powtórzę esencję moich wypowiedzi jeszcze raz, ale w kilku punktach żebyś mógł łatwiej załapać o co chodzi:
- to forum bukmacherskie
- nie ma tutaj (i nigdy nie będzie) działów o konkretnych dyscyplinach sportowych
- nie ma tutaj (i również nigdy nie będzie) działów o wielkich (i nie tylko) wydarzeniach sportowych (typu Igrzyska Olimpijskie czy Mistrzostwa Świata)
- jeśli chcesz aby powstał jakiś dział z powyższych dwóch wymienionych kategorii stwórz temat o tym w którymś z poniższych działów (odpowiednio do tematyki)
- dział Typy służy do podawania swoich typów (z założenia każdy posiada jeden temat na swoje typy, chyba że tworzony jest temat zbiorczy dla wszystkich)
- dział Analizy służy do analizowania wydarzeń sportowych (mecze, konkursy itp), które można obstawić (choć niekoniecznie) u bukmachera
- dział Płatne Typy służy do podawania typów w Lidze A konkursu Płatne Typy
- dział Konkursy służy do tworzenia konkursów i brania udziału w różnych rywalizacjach miedzy użytkownikami tego forum (pod warunkiem, że nie jest to np. pojedynek 1vs1 na typy)
- dział Inne to miejsce gdzie można zakładać tematy wszelkiej maści związane ze sportem, ale już nie bezpośrednio z bukmacherką oraz nie pasuje do poprzednich działów
- dział Forum Chat jest to forum gdzie można zakładać tzw. 'chwilowe' tematy, tematyka jest w pełni dowolna, wszystko jest automatycznie kasowane po kilku dniach nieaktywności
- dział Lotto służy do pisania o tematyce gier losowych oferowanych przez Totalizator
- Ligowa Giełda to forum o grze pod tym samym tytułem
- Hyde Park to miejsce gdzie można pisać wszystko co nam przyjdzie do głowy (w granicach rozsądku i dobrego smaku), a co nie jest bezpośrednio związane ze sportem lub nie pasuje do wcześniej wymienianych działów
- Forum techniczne to miejsce na tematy związane z działaniem forum, sugestiami z tym związanymi oraz newsami na linii admin - reszta forum dotyczącymi spraw technicznych forum

Dodatkowo polecam zastosować się do słów Asiora... Ostatecznie słów wrobelp Uśmiech...

kamil_1927
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-14 21:43 Odpowiedz z cytatem Back to top

chalva napisał:

Jak widać weekend spowodował, że nie chce Ci się wysilić i zastanowić nad tym co czytasz... Powtórzę - to jest forum bukmecherskie, a nie ogólnosportowe. Dodatkowo różni się odrobinę od niektórych (moim zdaniem beznadziejnie skonstruowanych) for o tej tematyce, gdzie dla każdego sportu, każdej ligi masz oddzielny dział. Dobrze, że jeszcze nie porobili działów dla konkretnych piłkarzy...

zgadzam się w 100 %

Ale myślę że założenie działu nawet na te 2 tyg trwania igrzysk jest to jakaś mobilizacja na wpisy, typowanie bo jednak to święto sportu a co za tym idzie możliwość obstawianie i ekscytowania się igrzyskami.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asior
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-14 22:23 Odpowiedz z cytatem Back to top

Dlatego mozna było walnać ogólny temat i o wszystkim tam pisac Uśmiech... Moim zdaniem dzial to przesada Uśmiech...
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-14 23:04 Odpowiedz z cytatem Back to top

Kamil, Asior dobrze mówi. Dział jest po to aby upchnąć tam jakieś szerokie pojęcie. A Igrzyska Olimpijskie nie są na tyle szerokie (co 4 lata zimowe i letnie, po 2-3 tygodnie) aby robić z tego dział. Bo gdyby tak to równie dobrze można by założyć dział o piłce nożnej (która trwa od stycznia do grudnia z przerwami na parę tygodni wakacji). Dlatego jeśli jest potrzeba wystarczy założyć temat w dziale Inne i tam pisać o Igrzyskach. Myślę, że to wystarczy.

Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-15 11:36 Odpowiedz z cytatem Back to top

Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Towarzystwo wzajemnej adoracji trzyma się nieźle. Czyli rozumiem ,ze wszystkie inne szanujace się fora majace po kilka tysiecy członków i odwiedzajacych na bieżaco po kilkudziesieciu to zwykłe dziecioły ,a tylko forum rac jest cacy. A Olimpiada to takie mało znaczace gówno , któremu nie warto nawet zwracać uwagi, że wogóle jest, bo i tak się skończy niedługo. Wasze rewelacje mnie szokują tak ,że nie mam słów by to ująć.
Po prostu rewelacja!Wykrzyknik!

Ps, Własnie dlatego jestescie tutaj tylko w kilku lub w kilkunastu w porywach bo tak robicie jak robicie. I nie widze szansy na poprawe prze takim myśleniu.

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-15 13:12 Odpowiedz z cytatem Back to top

i jest nam dobrze Uśmiech... po co wiecej nam takich dzieciołów jak ty Pytajnik ktorzy nie potrafia zrozumiec ze te wielce szanujace sie fora sa bardziej nastawione na sport a nie na bukmacherke Uśmiech...
Zloty
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-15 14:11 Odpowiedz z cytatem Back to top

Elit, ale kto Ci broni założenia tematu dotyczącego Olimpiady? Może lepiej zrób to zamiast gadać, bo Ci igrzyska miną.

Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-15 14:15 Odpowiedz z cytatem Back to top

Asior napisał:
i jest nam dobrze Uśmiech... po co wiecej nam takich dzieciołów jak ty Pytajnik ktorzy nie potrafia zrozumiec ze te wielce szanujace sie fora sa bardziej nastawione na sport a nie na bukmacherke Uśmiech...

O czym ty ośle wogóle mówisz. Na jaki sport>? Wszystkie fora te o których wspominam to nie fora sportowe o sporcie tylko i wyłacznie bukmacherskie, których głównym zadaniem jest typ[owanie wyników sportowych. A żeby było przejrzysciej porobione są po to osobne działy na piłę i inne dyscypliny. Wtedy kazdy wchodzi w taki dział jaki mu pasuje. Wiesz co mnie jednak najbardziej drażni w waszym sposobie myslenia? Drażni mnie to ,że wiecie ,że mam racje i sami chodzicie po tych innych forach ,a tutaj rżniecię głąba broniąc i tak niesłusznych racji.
Po prostu żenada.

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-15 14:18 Odpowiedz z cytatem Back to top

Po pierwsze - nie obrażaj innych za to, że mają inne poglądy od Ciebie.
Po drugie, to forum nie upodabnia się do innych i żyje na swój własny sposób. Ciebie jakoś to nasze dziwactwo przyciąga ( Twoje klony również ).

kamil_1927
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-15 14:22 Odpowiedz z cytatem Back to top

Elit nie wiem tylko jak tak narzekasz na te forum to po co tutaj zaglądasz a co więcej wypowiadasz się.
Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-15 15:20 Odpowiedz z cytatem Back to top

kamil_1927 napisał:
Elit nie wiem tylko jak tak narzekasz na te forum to po co tutaj zaglądasz a co więcej wypowiadasz się.

A to dlatego ,ze jestem tu już jakiś czas ,więc zalezy mi na tym by to forum żyło ,po prostu żyłoWykrzyknikWykrzyknik . Bo to co tu jest nie można nazwać życiem i gdyby nie moja skromna osoba ,która na wszelkie sposoby staje na rzęsach by coś tu rozruszać, chociażby i podymić troche to byłaby tu kaszana jak nic.

Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-15 18:57 Odpowiedz z cytatem Back to top

Elit Typer napisał:
kamil_1927 napisał:

A to dlatego ,ze jestem tu już jakiś czas ,więc zalezy mi na tym by to forum żyło ,po prostu żyłoWykrzyknikWykrzyknik . Bo to co tu jest nie można nazwać życiem i gdyby nie moja skromna osoba ,która na wszelkie sposoby staje na rzęsach by coś tu rozruszać, chociażby i podymić troche to byłaby tu kaszana jak nic.

'Twoje podymienie' nie zachęci nowych i starych użytkowników do pisania.
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-15 19:50 Odpowiedz z cytatem Back to top

Elit Typer napisał:
Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Towarzystwo wzajemnej adoracji trzyma się nieźle. Czyli rozumiem ,ze wszystkie inne szanujace się fora majace po kilka tysiecy członków i odwiedzajacych na bieżaco po kilkudziesieciu to zwykłe dziecioły ,a tylko forum rac jest cacy. A Olimpiada to takie mało znaczace gówno , któremu nie warto nawet zwracać uwagi, że wogóle jest, bo i tak się skończy niedługo. Wasze rewelacje mnie szokują tak ,że nie mam słów by to ująć.
Po prostu rewelacja!Wykrzyknik!

Ps, Własnie dlatego jestescie tutaj tylko w kilku lub w kilkunastu w porywach bo tak robicie jak robicie. I nie widze szansy na poprawe prze takim myśleniu.

Jeszcze raz nawołuję - naucz się czytać ze zrozumieniem i wtedy dopiero zaczynaj komentować.

Asior
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2010-02-16 01:00 Odpowiedz z cytatem Back to top

Ja Cie elit nie bede obrazal... bo to nie jest Twoja wina jaki jestes ale twoich... Uśmiech... no nic. Odnosnie twojej wypowiedzi to Ci powiem jedno to bylo moje pierwsze forum i ostatnie forum bukmacherskie na jakim jestem na żadnym innym nigdy nie bylem i nie zamierzam byc. Jest mi tu dobrze znam tu pare osob juz prawie 6 lat w porownaniu do ciebie. Jak Ci tu tak źle to spieprzaj tam gdzie jest kazdy dzial do innego sportu i gownianie to wyglada... Po za tym nie spieprzysz bo jest tu Ci dobrze jesli siedzisz i to nie na jednym koncie Uśmiech...

Odnośnie tego co napisales u wrobla
Elit Typer napisał:
Złoty bo ja tak gram. A jak mnie co niektórzy podk....ią to jade z koksem i wpierd...m kupon za kuponem. Gdyby tu była inna atmosfera i skończyły sie wojny anty Elitowe to sam byś zobaczył jakie kuponiki bym podawał i mało tego z analizami takimi ,że mała głowa.

Normalnie aż śmiać mi się chce. Tak mi poprawiłeś dziś humor że aż chce się żyć xD Na to że Ci źle idzie obwiniasz atmosfere na forum i specjalnie wpier.... kupony. haha LOL po prostu twoje analizy są ch... warte i pierwszy lepszy ktory pierwszy raz by typowal stworzy tak samo beznadziejny kupon jak ty Uśmiech... Jestes jak dobrze pamietam 7k na minusie i tylko czekam kiedy wyslesz kupon za 10 tys i wygrywajac jakies 20 tys wyjdziesz na plus .... To jest te Twoje wielkie typowanie. Pokazujac to jak gównianie typujesz chcesz tworzyc grupe typerska... Oni by cie zaraz kopneli w dupe z takimi typami... a najgorsze jest to ze czepiasz sie wrobla ktory swoim systemem jest na plus i to realnie na plusie a ty swoim perfekcyjnym systemem jestes na minus i to jeszcze wirtualny minus gdzie niczym nie ryzykujesz (swoim dorobkiem życiowym).
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat