Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Hyde Park

Autor Wiadomość
Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-23 21:42 Odpowiedz z cytatem Back to top

Był sobie kiedyś, gdzieś ,pewien starszy, bardzo zamożny Pan. Nudził się na ogól bowiem wszystkie podstawowe prace gwarantujace mu utrzymanie w czystości (sprzatanie ,pranie, gotowanie) robiła za niego zatrudniona na etacie gosposia Jadwisia. Pan ów posiadał potęzną firme i tam z kolei pracowali za niego zatrudnieni pracownicy. Pan zagladał od czasu do czasu do firmy najczęsciej w godzinach popołudniowych kiedy to trzeba było zabrać kasę i przekazać ja do banku na konto. ponieważ Pan nudził się bo miał sporo czasu w większosci spędzał go przy komputerze. Ponieważ w młodosci interesował się sportem a nawet osobiscie miał kilka życiowych osiągnięć sportowych lubiał potypować u bukmachera. Ponieważ z typowaniem związane niejako są fora typerskie lubiał i na nie też zagladać. Jak było mozna przewidzieć na forach przewijali się głównie ludzie młodzi ,zapalczywi i marzący o wielkich wygranych. Pan przyjął na tych forach nick Elit Typer. Widzac nieporadność młodych ludzi oraz ich mozliwosci finansowe postanowił wyciągnąć do nich ręke. Niestety jego żartobliwa forma konwersacji nieco irytowała młodych uczestników for przez co Pan zwany Elit Typerem nie zyskiwał zbytniej sympati, ale wprost przeciwnie stawał się pośmiewiskiem większosci typerów,którzy po pierwsze nie trawili jak większość ludzi wychwalania się Pana, który to z nudów rzucał to coraz dziwniejsze propozycje, przez co coraz bardziej pogrążał się w swojej niemocy. Nie obeszło się bez wulgaryzmów ze strony młodych ludzi ,kpin i wyśmiewania. Nikt bowiem z nich nie prześwietlił co naprawdę tkwi w środku Elit Typera bowiem skreślono go już na samym początku. Jest tu tylko jeden mały szkopół. Ów samochwała o dziwo wykazywał się na forum nieprzecietnym talentem typerskim czego sami jego oponenci zaprzeczyć nie mogą. Nikt z nich nie pomyslał jak by można wykorzystać nieprzecietny talent Elita i jego wiedzę,bowiem na pierwszy plan weszły kpiny i wyśmiewanie.
A co na to sam zainteresowany? Wiedział co tkwi w młodych gorących głowach i zbytnio nie przejmował się tym co o nim mówiono bowiem jego cel bycia na forum był całkiem ,ale to całkiem inny.
O tym jezeli Wam, się podobało w następnym odcinku.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-23 23:26 Odpowiedz z cytatem Back to top

Powiem raz i krótko - rób sobie co chcesz, w granicach rozsądku oczywiście. Wisi mnie to, to twoje życie. Ale powstrzymaj sie w koncu od udawanie bohatera, a ludzie naprawde zaczną Cie doceniać. W tym pewnie i ja. A teraz, mimo twoich niewątpliwie udanych trafien (choć nie wychylasz sie jakos mocno ponad przeciętną), zawalasz wszystko swoim wizerunkiem. Także możesz pisać co chcesz, możesz proponowac co chcesz, ale zamknij sie w koncu.
Dziękuje

bo Mistrzem jest HISZPANIA Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Nr GG
Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-24 10:56 Odpowiedz z cytatem Back to top

chalva napisał:
Powiem raz i krótko - rób sobie co chcesz, w granicach rozsądku oczywiście. Wisi mnie to, to twoje życie. Ale powstrzymaj sie w koncu od udawanie bohatera, a ludzie naprawde zaczną Cie doceniać. W tym pewnie i ja. A teraz, mimo twoich niewątpliwie udanych trafien (choć nie wychylasz sie jakos mocno ponad przeciętną), zawalasz wszystko swoim wizerunkiem. Także możesz pisać co chcesz, możesz proponowac co chcesz, ale zamknij sie w koncu.
Dziękuje

Jak mam pisać co chce i jednocześnie się zamknąć . Błagam wytłumacz mi to bo mój mózg nie jest w stanie tego zrozumieć. Pozdrawiam bo lubie się z tobą przekomarzać.
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-24 11:14 Odpowiedz z cytatem Back to top

Elit Typer napisał:
chalva napisał:
Dziękuje

Jak mam pisać co chce i jednocześnie się zamknąć . Błagam wytłumacz mi to bo mój mózg nie jest w stanie tego zrozumieć. Pozdrawiam bo lubie się z tobą przekomarzać.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Metafora

chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-24 15:56 Odpowiedz z cytatem Back to top

Oba posty poleciały do kasacji. Sorry panowie, ale otwarte obrażanie się prosze przenieśc na PW albo gg.

Piecia
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 07:50 Odpowiedz z cytatem Back to top

dużo czytania

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 09:00 Odpowiedz z cytatem Back to top

Praktycznie tylko jedna osoba wyraziła swoja opinie na temat tego co zostało zawarte w I częsci mojej opowieści. Co za tym idzie uszanuje wasz brak zainteresowania i dalszej części o tajemniczym Panu nie sklece.
Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 09:50 Odpowiedz z cytatem Back to top

Ponieważ nie chce otwierać nowego tematu pokaże Wam tylko przykład w jaki sposób można manipulować ludźmi poprzez słowo.
Przykład nr1.
Witam wszystkich na forum. Jestem nowy. Nie mam doświadczenia i chciałbym obserwując kolegów typerów czegoś się nauczyć. Bardzo proszę o wszelka pomoc i uwagi ,gdyż chciałbym pogłebić swoją wiedzę na temat typowania. Za wszelkie rady i inne sugestie z góry dziekuję.
Ten oto krótki wpis powoduje,ze wiekszość innych typerów chce pomóc nowemu i chętnie wpiszą coś miłego do jego tematu. Poza tym brak doświadczenia o którym pisze nowy powoduje ,że pozostali typerzy odruchowo czują się od niego lepsi i bardziej doświadczeni co pochlebia ich dumie i powoduje pozytywne nastawienie do nowego.
-----------------------------------
Przykład nr2
Witam wszystkich na forum. Jestem bardzo doświadczonym typerem. Gram od około 12lat i średni przeciętnie wyciagam koło 1000-1500zł miesięcznie z gry. Wobec tego nigdzie nie pracuje bo większośc czasu poświecam na typoowanie i analizy. Moje genialne kupony będe tu podawał przez miesiąc po czym zapraszam na moje płatne forum.
I tu nikt mi nie powie ,że takie wejscie wzbudzi sympatie. Wprost przeciwnie wszyscy będą bacznie obserwować typowania chwalipięty, ale jednoczęśnie już na samym poczatku są do niego nastawieni na nie. A jak mu się tylko noga podwinie w typowaniu zjedzą go na śniadanie , wyśmieją i obrzucą błotem.
Czy dalej uważacie po tym co przedstawiłem powyżej ,że nie można ludźmi manipulować?
Pytanie tylko jest jedno. Co ma na celu taka a nie inna manipulacja?
s1wyy
Rezerwowy
Rezerwowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 11:27 Odpowiedz z cytatem Back to top

idz ty na ch*j czlowieku
Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 13:34 Odpowiedz z cytatem Back to top

s1wyy napisał:
idz ty na ch*j czlowieku

Brawo potwierdziłeś swoją wypowiedzią w 100% moją teorie. A to że z kulturą u ciebie na bakier to już inna broszka.
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 13:39 Odpowiedz z cytatem Back to top

Panowie, ja bym naprawde prosił o rozmowe bez wulgaryzmów. W przeciwnym razie będą z tego konsekwencje...

Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 13:55 Odpowiedz z cytatem Back to top

chalva napisał:
Panowie, ja bym naprawde prosił o rozmowe bez wulgaryzmów. W przeciwnym razie będą z tego konsekwencje...

Osoby u których stwierdza się tzw.brak kultury używają wulgaryzmów jako przecinka lub po prostu uwazają,że w ten sposób wyraźniej podkrešlą swoje oburzenie. I tu są w błędzie bo oprócz oburzenia wychodzi ich buractwo i ów brak kultury o których wspomniałem.
Na temat kultury pisałem Ci na priv szerszy wywód więc myśle ,że szkoda słów dla ludzi tego pokroju.

Ostatnio zmieniony przez Elit Typer dnia 2009-03-25 14:02, w całości zmieniany 1 raz
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 14:01 Odpowiedz z cytatem Back to top

Elit Typer napisał:
chalva napisał:

Osoby u których stwierdza się tzw.brak kultury używajš wulgaryzmów jako przecinka lub po prostu uwazajš,że wtensposób wyraŸniej podkreœlš swoje oburzenie. I tu sš w błędzie bo oprócz oburzenia wychodzi ich buractwo i ów brak kultury o których wspomniałem.
Na temat kultury pisałem Ci na priv szerszy wywód więc myœle ,że szkoda słów dla ludzi tego pokroju.

Nie każdy kto potrafi używac kultury powinien publicznie oceniać sie jako ktoś lepszy niż Ci, którzy nie potrafią.

Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 14:05 Odpowiedz z cytatem Back to top

chalva napisał:
Elit Typer napisał:
chalva napisał:

Osoby u których stwierdza się tzw.brak kultury używajš wulgaryzmów jako przecinka lub po prostu uwazajš,że wtensposób wyraŸniej podkreœlš swoje oburzenie. I tu sš w błędzie bo oprócz oburzenia wychodzi ich buractwo i ów brak kultury o których wspomniałem.
Na temat kultury pisałem Ci na priv szerszy wywód więc myœle ,że szkoda słów dla ludzi tego pokroju.

Nie każdy kto potrafi używac kultury powinien publicznie oceniać sie jako ktoś lepszy niż Ci, którzy nie potrafią.

Ja się nie oceniam . Oceniam kolege z forum. A jezeli o mnie chodzi owszem prezentuje na ogół całkowity brak kultury i buraczany sposób samouwielbienia, który niejednokrotnie doprowadza mnie (w realu) do szału,ale trzymam się jednej już wersji takiego skur...la, który ma coś pod kopuła nie tak i nie będe już tego zmieniał z dnia na dzień bo wszyscy pod płaszczykiem zmiany podstęp jakowyś wyczuwać będą.
s1wyy
Rezerwowy
Rezerwowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 15:57 Odpowiedz z cytatem Back to top

Czlowieku jestes tak dziwny ze brak mi slow wiec idz juz tego forum bo tylko czytajac twoje posty podnosi sie poziom adrenaliny .
Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 16:22 Odpowiedz z cytatem Back to top

s1wyy napisał:
Czlowieku jestes tak dziwny ze brak mi slow wiec idz juz tego forum bo tylko czytajac twoje posty podnosi sie poziom adrenaliny .

Adrenalinka to jest to co nas podnieca.
s1wyy
Rezerwowy
Rezerwowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 20:15 Odpowiedz z cytatem Back to top

no bladz kompletny idiota

bez odbioru
Diego
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 21:07 Odpowiedz z cytatem Back to top

Elit Typer jestem twoim fanem!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik! Cool

Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 21:35 Odpowiedz z cytatem Back to top

Diego napisał:
Elit Typer jestem twoim fanem!WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik! Cool

Czemu ,czemu?Pytajnik?
Elit Typer
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2009-03-25 21:40 Odpowiedz z cytatem Back to top

Z ostatniej chwili:

Jak donosi jutrzejsza częstochowska prasa więść gminna niesie ,że w piątek dojdzie do spotkania na szczycie członków tego Forum. Jeden z moderatorów postanowił rozwikłać tajemnice Elit Typera i w tym celu uda się do Częstochowy by tam osobiscie oko w oko spotkać się z Elitem.
Wstępne ustalenia już są w trakcie negocjacji. Są jednak pewne niezgodnosci dotyczące miejsca spotkania i jego czasu trwania.
Wielki Elit proponuje dłuzsze spotkanie z melanżem alkoholowym, z kolei moderator kiluminutowe spotkanko bez szaleństw.Co ustalą strony już wkrótce w częstochowskiej porannej prasie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat