Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Forum techniczne

Poll

Reforma działu Analizy
Tak
61%
 61%  [ 8 ]
Nie
30%
 30%  [ 4 ]
Weź bikmak już spierdalaj
7%
 7%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 13

Autor Wiadomość
bikmak
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 18:17 Odpowiedz z cytatem Back to top

W Analizach rozgorzała mała dyskusja między chalva i Soplem o to jak ma wyglądać ten dział. Zgadzam się z Soplem że w dziale jest mały burdel i trzeba by to troszke uporządkować. Ja bym to widział tak żeby rozszerzyć obecne drzewko. Ciężko mi to wytłumaczyć. Chodzi o to żeby wchodziło się w dział Analizy a tam były by tematy np. Polska, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Inne ligi itp. Wchodzili byśmy w odpowiedni temat i dopiero tam umieszczali odpowiednią analizę. Nie wiem czy to jest wogule technicznie możliwe. Co wy na to ? Oczywiście narazie to taka propozycje trzeba to jeszcze dopracować.

Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 18:49 Odpowiedz z cytatem Back to top

Technicznie prawie napewno jest to możliwe, ale przy takiej częstotliwości pisania analiz jaka jest do tej pory wątpie żeby wato było dawac zaxowi kolejną sprawe na głowe. Chwilowo w produkcji jest mała niespodzianka (nie pamietam czy zax o tym pisał, ale na wszelki wypadek nie powiem co to). A jak to zostanie ukończone to wtedy napewno zauważycie różnice w dzialaniu forum Uśmiech...
Ja ze swojej strony moge powiedziec, że sam tez zastanawiam sie nad pewną sprawą, ale póki wszystko jest w zalążku to nie ma o czym mowić.

bo Mistrzem jest HISZPANIA Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Nr GG
_SoPeL_
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 18:53 Odpowiedz z cytatem Back to top

"Albo dobry byłby pomysł z oddzielnym działem na typy z analizą, tylko i wyłącznie np Taki konkurs trwający miesiąc, trzeba "zagrać" tygodniowo z 5 spotkań (łącznie z analizą) i podać kwotę jaką się gra i np każdy zaczyna od 100zł i np pierwsza trójka która uzbiera na koniec miesiąca największą kwotę coś dostanie ... wybór nagrody pozostawiam to Organizatorom Uśmiech... wydaje mi się to dosyć dobrym pomysłem dodając że nie ma takowego tutaj a będzie trzeba się także trochę "na męczyć" a nie na odwal się podać kilka typów i tyle Uśmiech... dodam jeszcze że użytkownik który nie wie co zagrać jak wejdzie w taki dział przeczyta kilka "racjonalnych" analiz zobaczy co dany "gracz" uważa za dobrą "ofertę" i być może pomoże się komuś w ograniu bukmachera"

przerzucę swojego posta tutaj Język (aby tam nie robić) offtopa co powiecie na ten pomysł Pytajnik
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 18:58 Odpowiedz z cytatem Back to top

_SoPeL_ napisał:
"Albo dobry byłby pomysł z oddzielnym działem na typy z analizą

Po to wlaśnie jest dział pt. Analizy Uśmiech...

_SoPeL_
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 19:05 Odpowiedz z cytatem Back to top

Chalva odpowiem tutaj aby tam nie robić offtopa Język być może jakby był taki konkurs to by częstotliwość analiz się podniosła, chyba warto spróbować, a co do ułożenia zasad ... hmm czegoś tutaj nie rozumiem ... to chyba Wasze forum to Wy podejmujecie decyzję odnośnie działów,konkursów itp. i to Wy powinniście modyfikować pomysły użytkowników, tak mi się zdaje ... te forum w żadnym stopniu nie należy do mnie dlatego też czemu ja miałbym "zapinać" pod ostatni guzik konkurs Pytajnik nie wiem czy szukacie jelenia do roboty czy co Uśmiech... ja rzuciłem pomysł, podoba się Pytajnik fajnie uzupełnijcie tak jak wam to pasuje i tyle, nie podoba się, to nie róbcie. To wam muszą pasować zasady nie mi, zrobię zasady coś nie będzie się zgadzać z waszymi wymaganiami i dupa Pytajnik bo złe zasady, śmiem twierdzić że trochę dziwne ale to wasze forum Mruga 2 "róbta co chceta" dodatkowo co do nagrody a co ja mogę zaoferować Pytajnik pieniędzy nie,pkt aktywności nie więc co Pytajnik ja jedynie mogę złożyć gratulację - jeżeli komuś wystarczy taka nagroda nie robię przeszkód
_SoPeL_
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 19:07 Odpowiedz z cytatem Back to top

chalva napisał:
_SoPeL_ napisał:
"Albo dobry byłby pomysł z oddzielnym działem na typy z analizą

Po to wlaśnie jest dział pt. Analizy Uśmiech...

i widzisz ile osób bierze w tym udział Pytajnik począwszy od Ciebie masz aż 1 analizę Uśmiech... sporo, być może jakby był konkurs na takiej podstawie wnioskuję iż dużo większe było by zainteresowanie Uśmiech...
bikmak
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 19:37 Odpowiedz z cytatem Back to top

Z Konkursami wg mnie sytuacja wyglada nie najgorzej. Coś tam zawsze się w tym temacie dzieje. Analiz może i nie ma za dużo, ale trzeba myśleć perspektywicznie. Jest kilka osób które mają chęci i predyspozycje. Ja napewno w tym sezonie będe w miare regularnie umieszczał jakieś analizy. Myśle że jak kilka osób zacznie pisać analizy to temat zacznie sam się napędzać.

Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 20:12 Odpowiedz z cytatem Back to top

Jeżeli chodzi o analizy to wracam od tego weekendu.

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 20:33 Odpowiedz z cytatem Back to top

bikmak napisał:
Z Konkursami wg mnie sytuacja wyglada nie najgorzej. Coś tam zawsze się w tym temacie dzieje. Analiz może i nie ma za dużo, ale trzeba myśleć perspektywicznie.

no właśnie robi się konkurs z analizami np taki co ja podałem Mruga 2 i masz dwie pieczenie na 1 ogniu Uśmiech...
bikmak napisał:
Jest kilka osób które mają chęci i predyspozycje.

no właśnie kilka 3,4 Pytajnik nie więcej, a jak wiadomo Typera(bukmachera) przyciąga rywalizacja Uśmiech... chęć sprawdzenia się więc aby rozruszać dział analizy najlepszy byłby konkurs jakiś pośrednio związany z nimi Uśmiech...
bikmak napisał:
Myśle że jak kilka osób zacznie pisać analizy to temat zacznie sam się napędzać.

no na pewno ruszy ale czy zacznie się napędzać hmm śmiem wątpić Uśmiech... wiadomo zawsze ludzi przyciąga jakaś nagroda Uśmiech... nie musi być pieniężna bo nie chodzi o to Uśmiech... ale o sam fakt że coś się wygrało,było się lepszym, to przyciągnie ludzi do analiz meczu Uśmiech krzywy
Mati
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 20:47 Odpowiedz z cytatem Back to top

_SoPeL_ napisał:
Chalva odpowiem tutaj aby tam nie robić offtopa Język być może jakby był taki konkurs to by częstotliwość analiz się podniosła, chyba warto spróbować, a co do ułożenia zasad ... hmm czegoś tutaj nie rozumiem ... to chyba Wasze forum to Wy podejmujecie decyzję odnośnie działów,konkursów itp. i to Wy powinniście modyfikować pomysły użytkowników, tak mi się zdaje ... te forum w żadnym stopniu nie należy do mnie dlatego też czemu ja miałbym "zapinać" pod ostatni guzik konkurs Pytajnik nie wiem czy szukacie jelenia do roboty czy co Uśmiech...

Może nie wiesz, ale to forum od zawsze ma swój wyjątkowy klimat. Właśnie dlatego, że nie jest tak, że forum należy do zax'a i on zajmuje się wszystkim, prowadzi wszystkie konkursy, wypłaca nagrody, liczy wyniki itp. Tutaj każdy jest taki sam(no tam, moderatorzy mają kilka bonusów Uśmiech... ) i każdy ma prawo robić swój konkurs. To forum w żadnym stopniu nie należało do mnie, jak zapoczątkowałem konkurs "typy na strzelców", pomysł się przyjął i zobacz, że trwa do teraz. A nigdy nie było nagród. Raz chyba chalva wygrał jakąś poduszkę (?). ;D Teraz świetnie kontynuuje to co ja zacząłem luke i chwała mu za to. Oby miał zapał i czas i robił to jak najdłużej Uśmiech krzywy .

P.S. Dobry pomysł z tym, żeby każdą ligę podawać w innym temacie. A nie do każdego spotkania zakładać nowy topic. Można tak robić, bo naprawdę burdel się robi niesamowity i trochę odstrasza od czytania Uśmiech... .
_SoPeL_
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 20:53 Odpowiedz z cytatem Back to top

Wy wszyscy o tym wyjątkowym klimacie Język konkurs z klimatem Język forum z klimatem Język mówiłem ja nic nie mam do niego wręcz przeciwnie Mruga 2 ale chyba jak więcej osób się ściągnie to lepiej nie prawda Pytajnik im więcej ciekawszych konkursów tym więcej osób będzie tu zaglądało Mruga 2 ale to moje prywatne zdanie, w końcu każdy może się wypowiedzieć Uśmiech...
Mati
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 21:00 Odpowiedz z cytatem Back to top

_SoPeL_ napisał:
Wy wszyscy o tym wyjątkowym klimacie Język konkurs z klimatem Język forum z klimatem Język mówiłem ja nic nie mam do niego wręcz przeciwnie Mruga 2 ale chyba jak więcej osób się ściągnie to lepiej nie prawda Pytajnik im więcej ciekawszych konkursów tym więcej osób będzie tu zaglądało Mruga 2 ale to moje prywatne zdanie, w końcu każdy może się wypowiedzieć Uśmiech...

Taka prawda, to jest jedyne forum w swoim rodzaju. Zgadzam się, że im więcej osób tym lepiej, tylko jak je zbawić ? Konkursami, ale ich już trochę jest a nikt nie ma tyle czasu aby prowadzić dwa czy trzy więc są też potrzebni sumienni prowadzący a jak chcesz ich znaleźć jak napiszą "czy wy szukacie jelenia do pracy?" czy cuś w tym stylu.

Forum nie jeden kryzys przetrzymało i istnieje już dobrych kilka lat. A niektórzy są użytkownicy na forum dłużej niż ty na świecie jesteś Mruga 2
_SoPeL_
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 21:07 Odpowiedz z cytatem Back to top

no teraz myślę iż się grubo mylisz ... co do ostatniego zdania ... tutaj bardziej mi chodziło o tego jelenia Mruga 2 że ja coś napisze,wymyślę a oni będą prowadzić Pytajnik i co ja z tego będę miał Pytajnik ... rzuciłem pomysł podoba się doszlifować trzeba Mruga 2 nie podoba się trudno Język niech będzie jak jest ...
Mati
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 21:14 Odpowiedz z cytatem Back to top

Wytłumacz mi czemu się mylę Uśmiech krzywy . Kolego, wymyślić konkurs problemem nie jest, za to poprowadzić go do końca, to nie lada sztuka. I jeżeli jest to twój pomysł , to prowadzić to powinieneś ty. Przecież jak ktoś chce mieć swój konkurs to wolał by samemu wymyślić, niż brać od kogoś innego. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Piecia
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 21:21 Odpowiedz z cytatem Back to top

Jeśli chodzi o dział analizy to podobna koncepcja już padła jak przedstawił bikamak ... między modami Mruga 2

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 21:30 Odpowiedz z cytatem Back to top

Piecia napisał:
Jeśli chodzi o dział analizy to podobna koncepcja już padła jak przedstawił bikamak ... między modami Mruga 2

No to do roboty

Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 21:34 Odpowiedz z cytatem Back to top

Mati napisał:
Wytłumacz mi czemu się mylę Uśmiech krzywy . Kolego, wymyślić konkurs problemem nie jest, za to poprowadzić go do końca, to nie lada sztuka. I jeżeli jest to twój pomysł , to prowadzić to powinieneś ty. Przecież jak ktoś chce mieć swój konkurs to wolał by samemu wymyślić, niż brać od kogoś innego. Przynajmniej tak mi się wydaje.

powiem Ci tak Uśmiech... gdybym nie prowadził forum związanym z CSem Uśmiech... to z wielką chęcią bym prowadził konkurs lecz nie mam na to czasu Uśmiech... grasz w csa napisz do mnie to ci podam moje serwery i forum to obczaisz ;P
Mati
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 21:35 Odpowiedz z cytatem Back to top

Gram w CSa Mruga 2 . Tak więc napisz na PW jakieś serwy, to zobaczymy co tam się dzieje.
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 21:56 Odpowiedz z cytatem Back to top

_SoPeL_ napisał:
Mati napisał:

powiem Ci tak Uśmiech... gdybym nie prowadził forum związanym z CSem Uśmiech... to z wielką chęcią bym prowadził konkurs lecz nie mam na to czasu Uśmiech... grasz w csa napisz do mnie to ci podam moje serwery i forum to obczaisz ;P

Gdybym nie prowadził codziennie swojego tematu z typami, nie podliczal co weekend Platnych Typów w obu ligach, nie prowadził Mini Konkursu, nie byl modem (co wiąże sie np. z tym, że wypadałoby mieć jakiś chociaż mierny wgląd w to co sie tu dzieje nawet jak nieszczególnie mnie to interesuje), pomijając już nawet moje prywatne życie czy sprawy związane z braniem udziału w tych konkursach, które prowadzą inni, to z chęcią wziąlbym na siebie kolejny konkurs. Ale niestety nie jestem małym robocikiem (podobnie jak inni moderatorzy i admin), ktory na automacie zrobi wszystko i jeszcze więcej. Dodatkowo zauważ, że robie to wszystko tylko i wylącznie dla własnej satysfakcji, bo nikt mi za tą prace nie płaci (pomijając tych pare groszy, ktore wyplaca zax za aktywność i analizy). A jednak wytrwalem tutaj ponad 4 lata i chce więcej. I chciałbym widzieć też, że inni to doceniają. Bo momentami jest naprawde ciężko sie z tym wszystkim wyrobić, a ludzie chcą więcej. Troche własnego zaangażowania, a bedziesz mógł cieszyć sie ty, że forum żyje nie tylko dzięki administracji ale także dzięki twojemu wkladowi.

PS Wiem, że i tak połowa z was tego nie przeczyta Język

ksin
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2008-09-25 22:00 Odpowiedz z cytatem Back to top

chalva napisał:
PS Wiem, że i tak połowa z was tego nie przeczyta Język

Przeczytałem.

Pozdrawiam Język

----------------------------
jedna miłość, jeden klub.. FC Barca aż po grób !
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat