Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Inne

Autor Wiadomość
kirbi
Rezerwowy
Rezerwowy

analizy
aktywność 0.00

PostWysłany: 2008-03-20 15:30 Odpowiedz z cytatem Back to top

Witam, jak pewnie wiecie jest promocja, ze sie wplaca 15 euro i mozna stawiac na co sie chce i w razie przegranej zwracaja te 15 euro. Pobawilem sie troche. Wkoncu z 15 euro zrobilem 60. Chce wyplacic i zaczynaja sie schody. Chcieli ode mnie skan dowodu osobistego z czego sie bardzo zdziwilem, bo pierwszy raz taka jazda. Nie ważne, zrobiłem skany przesłałem i zarządali skanu dowodu osobistego mojego brata ciotecznego oraz jego karty kredytowej, bo od niego wplacalem te pierwsze 15 euro. Troche mnie dziwi ta procedura, ale chyba nie mam wyjscia. Teraz zagrozili, ze jak w ciagu 72h nie przesle dokumentow brata to skasuja mi konto i huj z wygrana. Co o tym myslicie?

siwyy
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność 0.00

PostWysłany: 2008-03-20 15:36 Odpowiedz z cytatem Back to top

kirbi napisał:
Witam, jak pewnie wiecie jest promocja, ze sie wplaca 15 euro i mozna stawiac na co sie chce i w razie przegranej zwracaja te 15 euro. Pobawilem sie troche. Wkoncu z 15 euro zrobilem 60. Chce wyplacic i zaczynaja sie schody. Chcieli ode mnie skan dowodu osobistego z czego sie bardzo zdziwilem, bo pierwszy raz taka jazda. Nie ważne, zrobiłem skany przesłałem i zarządali skanu dowodu osobistego mojego brata ciotecznego oraz jego karty kredytowej, bo od niego wplacalem te pierwsze 15 euro. Troche mnie dziwi ta procedura, ale chyba nie mam wyjscia. Teraz zagrozili, ze jak w ciagu 72h nie przesle dokumentow brata to skasuja mi konto i huj z wygrana. Co o tym myslicie?

Hmm z wlasnego doswiadczenia powiem ci tak... Skad dowdu czesto rzadaja ale tylko raz dla potiwerdzenia danych... A co do wplat to lepiej zeby konto bankowe mialo takie same osobowe jak konto w grze wtedy nie ma problemu..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat