Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Forum techniczne

Autor Wiadomość
Piecia
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-17 15:41 Odpowiedz z cytatem Back to top

Widząc pewną dyskusję która troszkę wyszła w inny dziale , proponuje wspólnie się zastanowić co zmienic , a co zrobić nowego na forum , by wszystkim nam było fajnie i każdy był szczęśliwy . Jako iż jest to dział techniczny , więc miejsce dla tego tematu będzie jak najbardziej odpowiednie .
Wszelkie propozycje napewno będą brane pod uwagę .

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-17 18:03 Odpowiedz z cytatem Back to top

Jestem za zmianami,bo wprowadzone one w życie mogę uatrakcyjnić to forum i nadać jemu nowego życia.
Ale co można tutaj zmienić??Znalezdz sponsora i zrobić jakiś bardzo poważny konkurs?Zrobić system punktowania za kupony i najlepsi w nim będą mieli dział dostępny nam i wybiorę najlepsze mecze do typowania z analizą?Nie wiem,ja daje takie sugestie.Ulepszyłbym chat bo jak w nim raz napisze i potem chcem jak go wyłącze znów napisać to nie mogę,bo coś tam pisze po anielsku.Może warto kasować też tematy niepotrebne,bo blokująć je tylko bałaggan się robi.Warto tez pomyśleć,aby każdy dział miał swego moda i może coroczne wybory na modów?A nie że ja się kogoś wskaże to ok,zostaje,ale dotychczasowy mod mógłby dalej startować.No i oczywiśćie dobrze by było jakby na forum było coraz więcej ludzi,którzy robiliby mądre tematy.Nie potrzebnie z forum pozbywacie się np.Mariano Ronaldo,bo zakładał konkursy itd.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Nr GG
kamil_1927
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-17 21:54 Odpowiedz z cytatem Back to top

Zax jako admin ma taką funkcje jak masywna korenspondencja, powinien z niej skorzystać i przypomnieć o forum - napewno więcej osób by tu zajrzało i może razem ożywiło forum.
Dział Typy umiera, pamiętam jak zrobił ktoś konkurs "Zawodowiec w 99%" wtedy było tam gęsto od kuponów więc może reaktywacja?
W Analizach też był konkurs, że każdy miał swój klub i analizował jego mecze tylko pamiętam nie było komu tego prowadzić.
No i konkursy, niedługo zaczynają się ligi w piłce nożnej więc pewnie kilka konkursów będzie kontynuowane.

Mistrz napisał:
.Warto tez pomyśleć,aby każdy dział miał swego moda ?.

Ma, ale coś tych modów ostatnio nie widać...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AJWIN
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-18 01:58 Odpowiedz z cytatem Back to top

Smyku napisał:
Dajcie mi na jeden dzień możliwość wejścia do panelu administracji i zrobie z tego Forum BAJKE!

...nigdy sie tego nie doczekasz...a bajki juz opowiadasz...
Smyku
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-18 09:08 Odpowiedz z cytatem Back to top

AJWIN napisał:
Smyku napisał:
Dajcie mi na jeden dzień możliwość wejścia do panelu administracji i zrobie z tego Forum BAJKE!

...nigdy sie tego nie doczekasz...a bajki juz opowiadasz...

To po prostu zrób coś sam i wyzbądż się tego jadu żmiji w swoich postach w stosunku do mojej osoby bo w taki sposób nic nie wskurasz , a wprost przeciwnie.(zgoda buduje , niezgoda rujnuje)
A tak wracając do sprawy to uważasz ,że takie posty cokolwiek wnoszą dla tego forum.Mówie oczywiście o Twoim poście. zaszyłeś się gdzieś w jakiejś dziurze i raz na kiedy wychylasz się tu ze swoimi pogardliwymi postami. Weż się za robote ,albo daj komuś innemu prawo działania.! Od krytykowania to my mamy posłów w naszym sejmie, którzy też dużo gadają, a sami wnoszą wielkie gówno i tylko wywołłują afery i skandale.
A co do panelu Administratora to żadnej łaski mi tu nikt nie zrobi.Mam swój i robie sobie na nim co zechce.
No i kolejny pomysł Smyka został olany.No i co Wy na to??

Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-18 09:26 Odpowiedz z cytatem Back to top

Smyku napisał:

No i kolejny pomysł Smyka został olany.No i co Wy na to??

Jak dla mnie pomysł do dup*. Na tym twoim forum za dużo jest niepotrzebnych działów.
Smyku
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-18 09:36 Odpowiedz z cytatem Back to top

To są fora dla typerów i każda informacja mogąca pomoc w typowaniu i ewentualnym sukcesie trafienia kuponu powinna na takim Forum się znajdować. A i tak każdy wyszukuje coś dla siebie.Ostatnio widziałem kilka for gdzie np. Były tematy o ligach brazylijskiej i chilijskiej. i o dziwo goście tam trzepali niezła kase. A do całej oprawy potrzebni są oczywiscie ludzie. Dobry moderator to połowa sukcesów danego forum. Temat trzeba umieć prowadzić technicznie, mieć wiedzę ogólną i dojścia do ciekawych info. Samemu to można sobie w tyłku pogrzebać.

Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-18 11:36 Odpowiedz z cytatem Back to top

Czy ty nie potrafisz zrozumieć tego, że mało Ci osób tutaj ufa Pytajnik niby jak chcesz dostać dostęp do panelu jak niczego jeszcze nie wniosleś Pytajnik ja tu jestem od ponad 2 lat, miałem swój konkurs, nawet coś wygrałem, udzielam sie codziennie i pewnie tez nie dostałbym dostępu do panelu. Od tego jest admin i ewentualnie jakiś zastępca. A zmian typu wstawianie nowych for tutaj nie potrzeba. Po co robić wiele, jak wszystko mozna w jednym zmieścić i jak do tej pory bałaganu nie było Pytajnik jak postarasz sie w końcu i zrobisz coś (albo zaproponujesz) konkretnego i nie bedziesz sie uzalać, że kolejny zajebiście świetny pomysł został olany, to bedzie dobrze. troche opanowania kolego i mniej chwalenia samego siebie dobrze ci zrobi.

bo Mistrzem jest HISZPANIA Suszę zęby
Lungren
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-18 12:09 Odpowiedz z cytatem Back to top

Nie chciałem zabierać głosu w tej dyskusji, ale obserwując wasze ciągłe spory stwierdzam jednoznacznie. Jak ma ten gość się wykazać skoro rzeczywiście co wymyśli to wszyskim nie pasuje lub od razu traktowane jest ,że to jakiś numer lub przekręt. Nigdy się nie dowiemy,że jest czegokolwiek wart dopoki nie damy mu szansu pookazania się.
A tak apropo Smyku to skoro chwalisz się ,że masz swoje forum to czemu tak usilnie chcesz akuratnie tutaj coś zmieniać.
A do modów - to prawda ,że tu się nic nie dzieje i forum umiera. skoro nie dopuszczacie innych do dzialania zrobcie coś sami.
A do panelu Administracji rzeczywiście nie można dopuszczać kazdego kto tego zapragnie.
Mistrz
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-18 13:40 Odpowiedz z cytatem Back to top

forum nic nie straci,a może jedynie zyskać,
niechaj Smyku coś tu zaproponuje co chce zrobić,i może damy mu szanse,
Piecia
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-18 14:57 Odpowiedz z cytatem Back to top

Coż troszkę padło propozycji i dobrze na tym polega rzecz by zacząć coś robić . Pewne propozycje postaram się skomentować tak jak to ja widzę , jeśli ktoś się z tym nie zgadza przykro mi .
Co do poważnego konkursu którego chciał Mistrz napewno takowy będzie , więc nie ma się czym martwić jeśli chodzi o jakiegoś sponsora to z nieoficjalnych źródeł moge powiedzieć iż istnieje możliwośc dofinansowania forum które napewno poszło by nagrody w konkursach jak również na inne rzeczy .... Cóż znów wyszła choć krótka ale była wzmianka o Marianie . Jak pewnie wiecie robił konkurs który był bardzo popularny na forum ... lecz z tego co wiem zwycięscy nie otrzymali kasy jeśli bym sie mylił niech wraQ i GeeN napiszą jak to wyszło . Przytym iż opuścił forum chyba dlatego iż mu się zabardzo znudziło nawet Typerman którego sam stworzył i udawał go jakiś czas też już go nie bawił . Z tego co orientuję się to i chyba na innym forum kariery nie zrobił ...
Dział typy troszkę przygasł ale to zapewne głownie temu iż mamy chwilowo sezon ogórkowy i nie ma konkretów sama tylko drobnica . Napewno z czasem jak zacznie się sezon znów dział ruszy .
Wracając do propozycji Smyka o ilościach działów jak to pokazał uważam iż jest to troche beznadziejne dla mnie to nie odpowiada jak pewnie i większości innych ludzi . Lepiej już jak wszystko mniej więcej jest w jednym miejscu . Najlepszym rozwiązaniem co do tego jest napewno założenie tematów ogólnych do najpopularniejszych lig i napewno to będzie bardziej przyjazne niż jakieś 15 dodatkowych działów .

Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-18 15:09 Odpowiedz z cytatem Back to top

Licze na to, że Ligowa Giełda ruszy od początku sezonu. Typy na strzelców też jak tylko zostanie dokończona edycja MŚ napewno rozpoczną sie od nowa.

Hyb
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-18 15:42 Odpowiedz z cytatem Back to top

kamil_1927 napisał:

W Analizach też był konkurs, że każdy miał swój klub i analizował jego mecze tylko pamiętam nie było komu tego prowadzić.

Myślę, że to jest bardzo dobry pomysl, analizy napewno bardziej ożywiają forum niż suche typy, prowadzą do dyskusji i wymiany zdań oraz sprawiają, że mniej doświadczony typer (czasem i bardziej doświadczony)
skorzysta z analizy co miejmy nadzieję zaoowocuje. Napewno także jakaś skromna nagroda zmotywuje więcej osób do pisania rzetelnych analiz.

kamil_1927 napisał:

Zax jako admin ma taką funkcje jak masywna korenspondencja, powinien z niej skorzystać i przypomnieć o forum

To również należałoby zrobić, napewno nowe pomysły i rzetelne wykonanie przyciągną ludzi, ale najpierw trzeba ich powiadomić, że forum ma zamiar odżyć.

Czekam na odpowiedź, któregoś z modów co o tym sądzi.

Ps. Cieszę się, że wreszcie zaczynacie poważniej myśleć o wskrzeszeniu tego forum.

Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-19 18:22 Odpowiedz z cytatem Back to top

Lungren napisał:
A do panelu Administracji rzeczywiście nie można dopuszczać kazdego kto tego zapragnie.

Smyku, lecz sie...masz powazne zaburzenia osobowosci...
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-19 18:56 Odpowiedz z cytatem Back to top

Spokojnie AJWIN, nie bulwersuj się. Zobaczymy co z tego wyniknie i kto pierwszy do którego dolączy Język

kamil_1927
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-19 21:48 Odpowiedz z cytatem Back to top

Szkoda, że nie widać zaxa bo myślę, że przypomnienie o forum napewno by zaowocowało i duża rzesza forumowiczów przypomniała sobie o forum.
IRYS
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-20 13:02 Odpowiedz z cytatem Back to top

Moim zdaniem forum typy wiele wnosiłoby w formie podobnej do tej w jakiej miało działać podczas konkursu 'zawodowiec w 99%'. Otóż gdyby każdy z typerów byłby zobowiązany do podawania i rozliczania swoich kuponów wg tych samych zasad, każdy temat byłby bardzo przejżysty, a my sami moglibyśmy się wiele od siebie nauczyć. Pozatym wiarygodność każdego z nas, a przede wszystkim nasze umiejętności, byłby łatwe do zweryfikowania poprzez jakość naszego tematu. Moim zdaniem jest to droga która zapewniła by Naszemu forum pewną unikalność, mobilizowałaby do robienia postępów, a także pozwalałaby początkującym w obraniu odpowiedniego kierunku [patrząc na najlepszych].

Co do sponsoringu forum przez firmy bukmacherskie, to nie uważam tego za najszczęśliwsze posunięcie, chyba, że od tego zależny byłby los forum. Mi bardzo podoba się ta 'niekomercyjna' forma.

Jeszcze jedna obserwacja: potęga, znaczenie i wartość forum są kreowane przez jego uczestników. W momencie kiedy najlepsze, najbardziej kreatywne osoby pozostają na uboczu, sama wartość forum spada. Uderzam tutaj w stronę każdego z Nas, a zwłaszcza moderatorów.

W tym momencie mamy sezon ogórkowy, faktycznie, nie każdy potrafi wybrać coś ciekawego do gry, ale już za miesiąc sytuacja się zmieni. I jak mi się wydaje wiele osób przystąpi do nowego sezonu ze zdwojonymi siłami, a to tylko kwestia kilku drobnych korekt, aby typowanie na Naszym forum przyniosło nam wiele dobrych chwil.

Pozdrawiam
Michcio
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-20 21:13 Odpowiedz z cytatem Back to top

Najważniejszą rzeczą jest napewno zapewnienie ładu i porządku, więc rola moderatorów. Podczas wybierania modów jakis czas temu podstawowym kryterium przy wybieraniu ich boło zaglądanie na Forum minimalnie raz na 24h. KaSpa ostatniego posta napisał 20 maja ale zaraz ktos powie czy jak ktos zagląda na forum to ma pisac posta odrazu. Otóż nie ale przez te 2 miesiące zdarzyło się wiele choćby ostatnia sprzeczka między Smykiem i Chalvą gdzie można było coś wnieść. GeeN (to chyba z okazji konkursu na MŚ Język) z Piecią mniej-więcej wywiązują się z obowiązków, bez urazy AJWIN ale ty troche rzadziej tu bywasz. Modem powienien byc ktos kto jest na czasie i zna wszystkie poroblemy forum, kto powinien umiec temu zaradzić że np. na forum z zarejestrowanych ponad dwóch tysięcy dwustu udziela się dziesięciu w porywach (konkursy itp.) piętnastu.

Moją propozycja jest to aby przeprowadzić nowy nabór na modów i wykurzyc starych wyjadaczy (joke Język ). Najlepszymi kandydatami powinny byc własie te osoby które na forum sa najczęściej i znają je od podszewki.

Headbanger

EDIT
Zapomniałbym o Personalu. No jego pozycja równiez ostatnio podlega lekkiej krytyce bo coś go tu ani słychu ani widu Suszę zęby

Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2006-07-20 21:54 Odpowiedz z cytatem Back to top

W obronie Modów.
Nie zamierzam się tu nikomu podlizywać, ale jako codzienny zaglądacz na to forum mogę tylko powiedzieć,że pewne fascynacje mijają każdemu z czasem. Dotyczy to i modów. Jeżeli mija fascynacja forum lub tą działalnością na niej, to po prostu tu rzadziej zaglądamy. Jeżeli na dodatek przy każdym wejściu widzimy jedną czy dwie (te same osoby) to dla kogóż mamy się tu wytężać i prezentować.?Nie dziwmy się więc modom,że i oni "odpuścili", bo i po co i dla kogo mają się tu produkować.ALE nie oznacza to ,że mają olać forum pocałości. Bo cóż mają znaczyć na przykład wejścia Ajwina, który od wielkiego dzwona wrzuci kolejny kamyczek niewysilając się zbytnio przy tym do ogródka zwanego Smykiem.Oprocz tego nic. Personal (mądra bestia) może jest zajęty czym innym. A kto wie może dorabia w dalekiej Irlandii jak dwa miliony innych rodaków na uchodżctwie. Każdy goni dziś za chlebem. Ajwin przewija pieluchy więc i też woli popatrzeć na swojego synka niż tu wchodzić w nicość.
Ale ponieważ do kurwy nędzy wszyscy stanowimy otym forum jak jeden mąz nie zwalajmy winy na innych tylko dajmy sami przykład swoim postępowaniem na forum i ożywmy je bo naprawdę tu już od dawna huj wielki nocuje.
Ps.Sorry za wulgaryzmy , ale nieraz własnie one bardziej podkreślają tragizm sytuacji.Godz 23,07- siedem osob na forum ( Shocked )

Gość

PostWysłany: 2006-07-20 23:21 Odpowiedz z cytatem Back to top

Ja był na wiosce to tam wszyscy dbajo o krowy a moderatorzy te forum zaniedbujo. Trzeba by bylo ich zmienic.Mnie by dali i dobrze by bolo.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat