Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Inne

Autor Wiadomość
bikmak
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność 1.26

PostWysłany: 2008-01-18 01:44 Odpowiedz z cytatem Back to top

Wstyd się przyznać do tego do czego zaraz się przyznam, ale mam nadzieje, że będzie to przestroga dla szukających szczęścia w internetowych kasynach. Zawsze uważałem że te kasyna to czysty wałek i okradają ludzi ale... no właśnie pewnej pięknej nocy nie mając co robić przelałem troche ciężko zarobionych, na typowaniu, pieniędzy do kasyna. Liczyłem się z tym że mogę tą sumkę przegrać i nie było by to dla mnie jakimś wielkim ciosem. Na swoje nieszczęście wygrałem jakieś 50 zł na ruletce. Zajarałem się tym strasznie i po odejściu nie mogłem przestać myśleć o tej ruletce. I wymyśliłem "złoty" sposób: progresja na czarne/czerwone lub na 12-stki. Początkowo działało, ale później ojebali mnie z kretesem. Prawie 20 losowań bez czarnej ! To nie był przypadek to wiem napewno. Takim oto sposobem przegrałem prawie 300 zł. Posłuchajcie dobrej rady i nie wpłacajcie hajsu na te gówno bo prędzej czy później i tak was wydymaja.

Grzeje ławkę

analizy
aktywność 0.00

PostWysłany: 2008-01-18 09:56 Odpowiedz z cytatem Back to top

Potwierdzam.

Ja nie gram w ruletkę, ale znam kilka osób, które mniej lub więcej, ciężko zarobionych pieniędzy - straciły w ten lub podobny sposób...

NIE GRAJCIE W RULETKE

Zawsze, każdy z nich na początku po zalogowaniu, wygrał coś (jeden to nawet nie mało)... ale po pewnym czasie każdemy z nich jakoś tak dziwnie nie szło (jak bikmakowi) ... coś w tym jest.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szymek
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność 0.00

PostWysłany: 2008-01-20 17:16 Odpowiedz z cytatem Back to top

Owszem , podobnie jest z gra Kick Off na Bwinie ... wygrywasz a później wtopka wszystko , także taka rada , jeśli chcecie coś zarobić to zanim zaczniecie grać obierzcie taktykę co gracie za ile gracie i jak , jakiś system . I trzymajcie sie go kurczowo , nawet jeśli jest ogromna szansa na wygranie kasy - nie korzystajcie - chciwość nie popłaca , a jeśli będziecie konsekwentni w realizacji wcześniej ustalonych zasad ... wyjdziecie na swoje , wiem nie tylko z własnego przykładu ...plan i silna wola oraz zimna krew i nie poddawanie sie emocja oraz brak gry pod wpływem chwili jest w tym "sporcie" niezbędna . Z daleka od szajsu Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ksin
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność 44.17

PostWysłany: 2008-02-05 15:11 Odpowiedz z cytatem Back to top

A mi się ostatnio udało ugrać troszkę w kasynie Suszę zęby Może to nie jest jakaś super wielka wygrana, ale trochę sie tego uzbierało Język A i żeby było jasne, już tam nie wrócę, bo wiem jak to się może skończyć Wink

----------------------------
jedna miłość, jeden klub.. FC Barca aż po grób !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Nr GG
Mati
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność 33.83

PostWysłany: 2008-02-05 15:35 Odpowiedz z cytatem Back to top

Ja czasami grałem jak się Wq na to że mi dużo kuponów nie powchodziło. Ale kiedy przegram po raz pierwszy to kończe więc nie mam z tym problemów Suszę zęby

Młodzik

analizy
aktywność 0.00

PostWysłany: 2008-02-06 00:49 Odpowiedz z cytatem Back to top

co prawda co prawda , na + nie wyjdziesz grajac dluzej : p
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat