Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Inne

Autor Wiadomość
bikmak
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność 1.26

PostWysłany: 2007-11-13 09:36 Odpowiedz z cytatem Back to top

Znalazłem artykulik który powinien was zaciekawić i nie bardzo miałem gdzie go umieścić, więc założyłem nowy temat, który mam nadzieje nie skończy się tylko na tym poscie :d

"Bośnia i Hercegowina
Zdarzenia z tej kolejki znalazły się w cieniu afery związanej z meczem Leotar – Slavija. Wszystko wskazuje na to, że mecz został ustawiony.

Pierwsze podejrzenia pojawiły się w piątek wieczorem, kiedy zakłady bukmacherskie z Bośni i Hercegowiny, Serbii oraz Czarnogóry odkryły, że dziwnie duże zainteresowanie wśród typerów towarzyszy spotkaniu między Leotarem a Slaviją. Bardzo ciekawe było to, że zakłady przyjmowane były na typy o bardzo wysokim kursie. Otóż najwięcej zakładów wysyłano na zdarzenia: „do przerwy 2/ po przerwie 1” po kursie 30, „powyżej 4 goli w pierwszej połowie” z przelicznikiem 24 oraz „7 lub więcej goli w całym spotkaniu” z kursem 24. W Trebinju (siedziba klubu Leotar) zaczęto przyjmować na te typy w kolekturach niecodziennie duże ilości zakładów, zarówno na kuponach jednozdarzeniowych, jak i z kilkoma meczami na kuponie. Po analizie zapisu wideo odkryto, że najwięcej kuponów z tymi zdarzeniami wysyłali zawodnicy Leotara! Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 4-3 (do przerwy 2-3), tak więc wszystkie te typy były wygrane. O prawdopodobnym przebiegu spotkania około godzinę przed jego rozpoczęciem został poinformowany organ dyscypliny UEFA, BH Związek Piłki Nożnej oraz media. "

link: http://www.balkan-football.com/news.php?id=136

Grzeje ławkę

analizy
aktywność 1.26

PostWysłany: 2007-11-13 10:25 Odpowiedz z cytatem Back to top

To je dobre Język

"Szwedzki związek, bukmacherzy i nagie kobiety

Szwedzka federacja piłki nożnej (SvFF) jest zażenowana faktem, że nazwa oficjalnego adresu internetowego została wykorzystana przez serwis bukmacherski, na którym są przedstawione rozebrane kobiety.
Od jakiegoś czasu w internecie istnieje strona poświęcona hazardowi, obstawianiu wyników meczów piłkarskich i sprzedaży biletów na mecze. Prezentuje ona także zdjęcia rozebranych kobiet. Strona jest w języku angielskim, a jej adres sugeruje, że jest to oficjalna strona SvFF.

-To okropne, że szwedzki futbol jest wykorzystywany w taki sposób - mówił rzecznik SvFF Jonas Nystedt

Faktem jednak jest, że szwedzka federacja używa nazwy domeny svenskfotboll.se tzn. "szwedzki futbol", natomiast ktoś zarejestrował domenę pod nazwą fotbollsforbundet.se tzn. "związek piłki nożnej", która dla niewtajemniczonych jest pierwszą i naturalną opcją szukania informacji o stronie SvFF w internecie.

-Jak na razie nie możemy nic zrobić, ponieważ trudno jest znaleźć właściciela strony. Będziemy starali się udowodnić, że nazwa należy do nas i domena też, lecz może być to trudne - tłumaczył Nystedt.

Jedynym rozwiązaniem prawnym jest, zdaniem ekspertów od internetu, odkupienie domeny od właściciela, a to może dużo kosztować, jak wielokrotnie przekonały się znane firmy na całym świecie.

Obecnie strona jest wystawiona na sprzedaż."

Grzeje ławkę

analizy
aktywność 44.17

PostWysłany: 2007-11-14 22:25 Odpowiedz z cytatem Back to top

Jagiellonia się rozpadnie ?

Działacze Jagiellonii powinni już zacząć prowadzić rozmowy z piłkarzami, którym kończą się zimą umowy. W innym przypadku może dojść do sytuacji, że wyróżniający się zawodnicy zmienią klub, a białostoczanie będą musieli od nowa sklejać zespół.

Niestety na razie zupełnie nic w temacie przedłużania kontraktów się nie zmienia, a przecież prawie wszyscy gracze, którzy dołączyli do zespołu przed sezonem, spisują się nawet powyżej oczekiwań. (...)

- O kwocie wykupienia Rodneia rozmawialiśmy już podczas negocjacji na temat wypożyczenia. Więc nie powinno być kłopotów z powrotem do tych rozmów - twierdził Kapelko w tamtym tygodniu. - Pracujemy nad tym, aby dwaj Brazylijczycy zostali u nas [Evertonowi również wypożyczenie kończy się zimą, a ma on ważny kontrakt z klubem z Wilna - red.] - zapewnia teraz.

Inaczej wygląda sprawa zawodników z kraju, którzy są do Jagiellonii tylko wypożyczeni. Z nimi nikt jeszcze nie rozmawiał na temat przyszłości. - Przyjdzie na to czas po zakończeniu sezonu, przed nami jeszcze trzy spotkania w lidze i wtedy będzie czas na ocenę poszczególnych zawodników i dalsze kroki - mówi Kapelko. - Moim zdaniem nie ma żadnych obaw, że wtedy będzie za późno na rozmowy. To, czy poszczególni zawodnicy zostaną u nas, zależy od dwóch spraw. Od stanowiska drugiej strony w negocjacjach i oczywiście naszego budżetu. Przecież dajmy na to z Koroną Kielce nie będziemy w stanie bić się o jakiegoś piłkarza.

Oprócz wspomnianych Brazylijczyków wypożyczenie zimą wygasa też Vahanowi Gevorgyanowi.

----------------------------------------------------------------------------------------

Chlopaki z Bialego, co to się dzieje tam u was w tej Jagielloni, co ? Suszę zęby

----------------------------
jedna miłość, jeden klub.. FC Barca aż po grób !
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Nr GG
Michcio
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność 156.50

PostWysłany: 2007-11-14 22:54 Odpowiedz z cytatem Back to top

Eeee tam... Pogłoski... Język

Grzeje ławkę

analizy
aktywność 1.26

PostWysłany: 2008-02-06 01:18 Odpowiedz z cytatem Back to top

PAP /05.02.2008 17:18
Ogromne zainteresowanie w Szwecji wywołała książka o historii izraelskiego futbolu. Opisany w niej jest mecz eliminacji do mistrzostw świata w 1994 roku Szwecja - Izrael, podczas którego izraelski obrońca przerwę meczu poświęcił na... seks w szatni.
W czerwcu 1993 roku w Sztokholmie Szwecja prowadziła do przerwy 2:0, a mecz skończył się wynikiem 5:0. Jak pisze szwedzki dziennik Expressen "w przerwie izraelski obrońca Felix Halkon zamiast słuchać trenera Shlomo Schaffa, zamknął się w szafie w szatni stadionu Rasunda, gdzie uprawiał seks z młodą Szwedką".

Halkon przyznał, że tak było. "To nie była dla mnie jakaś szczególna nowość. Podczas mojej kariery zawsze w getrach trzymałem prezerwatywy na wszelki wypadek".

Szwedzki napastnik Stefan Landberg, który strzelił bramkę w ostatniej minucie meczu, przypomina sobie słabą grę izraelskich obrońców. "Byli zmęczeni, lecz kiedy dzisiaj słyszę, co mogli robić w przerwie, to nie jestem w stanie tego skomentować".

Książkę napisał były rzecznik izraelskiej federacji piłkarskiej Shaul Eisenberg.

Szwecja po zakwalifikowaniu się do mundialu w USA w 1994 roku zdobyła brązowy medal.

Grzeje ławkę

analizy
aktywność 1.26

PostWysłany: 2008-02-21 01:28 Odpowiedz z cytatem Back to top

Dom bramkarza Arsenalu nawiedził duch

AFP
Dom hiszpańskiego bramkarza Arsenalu Londyn Manuela Almunii nawiedził duch pewnego mnicha. Piłkarz tylko go słyszał, a widziała żona Ana, która jest wstrząśnięta - informuje bulwarowy dziennik "The Sun".
"Pewnej nocy żona obudziła mnie z krzykiem. Powiedziała, że tam jest duch mnicha ze świecą w ręce. Nie widziałem go, ale byłem przerażony" - opowiadał Almunia.

Hiszpan zaznaczył, że ich dom w Abbots Langley został zbudowany na miejscu zamkniętego w latach 90. szpitala psychiatrycznego. "Kiedy się przeprowadziliśmy, słyszeliśmy dziwne dźwięki, jakby ktoś dzwonił łańcuchami. Gdy spaliśmy, nagle sprzęt stereofoniczny włączał się na cały regulator. Działy się dziwne rzeczy".
Jak twierdzi "The Sun", perypetie z duchem mają wpływ na karierę piłkarza. Almunia poprosił bowiem trenera Arsene'a Wengera o zgodę na powrót z treningu do domu, aby nie zostawiać przerażonej żony samej.

Skład podstawowy

analizy
aktywność 33.83

PostWysłany: 2008-02-23 15:45 Odpowiedz z cytatem Back to top

Eduardo da Silva doznał kontuzji i raczej na Euro nie zagra. Jest to raczej dobra wiadomośc dla Polaków ale...

brrrrrrrrrrrrrr....... :/

Grzeje ławkę

analizy
aktywność 44.17

PostWysłany: 2008-02-23 16:17 Odpowiedz z cytatem Back to top

uuu, nie ciekawie.. :/ nie wygląda to najlepiej..

----------------------------
jedna miłość, jeden klub.. FC Barca aż po grób !
kamil_1927
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność 31.63

PostWysłany: 2008-02-23 21:29 Odpowiedz z cytatem Back to top

Shocked
Takie kontuzje są najgorsze.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Menson
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność 0.00

PostWysłany: 2008-02-24 01:20 Odpowiedz z cytatem Back to top

A wie ktoś czy była to jakaś złośliwość Taylora, czy zupełny przypadek Shocked ?
Michcio
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność 156.50

PostWysłany: 2008-02-24 09:56 Odpowiedz z cytatem Back to top

wg mnie nie napewno nie zamierzał go aż tak łamać no ale stało sie Smuteczek

Tu możecie obejrzec jak do tego doszło:
http://www.youtube.com/watch?v=-1cjTODV1fo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=N6X0zpNCDgU&feature=related

Skład podstawowy

analizy
aktywność 31.63

PostWysłany: 2008-02-24 10:15 Odpowiedz z cytatem Back to top

To był brutalny i bezmyślny faul...

http://thesportsgranola.wordpress.com/2008/02/23/eduardo-broken-legs-pics/
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michcio
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność 156.50

PostWysłany: 2008-02-24 12:50 Odpowiedz z cytatem Back to top

Eduardo już po operacji

Eduardo Da Silva jest już po operacji złamanej nogi i odpoczywa w szpitalu. Brazylijski Chorwat doznał bardzo groźnego urazu podczas zremisowanego mecz 2:2 z Birmingham City na St. Andrew Ground.

Na temat kontuzji Eduardo wypowiedział się menadżer "Kanonierów" - Arsene Wenger.

- Kontuzja Eduardo jest wynikiem bardzo groźnego starcia. Pierwsze diagnozy są bardzo złe. Nie wnikam w szczegóły, ponieważ nie znam się na medycynie. Zawodnik znajduje się w szpitalu.

- Nie wiem. Nie mam zamiaru wypowiadać się na ten temat, lecz nie wygląda to zbyt dobrze - mówi Wenger o możliwości zakończenia kariery przez Chorwata.

- Kontuzja Eduardo miała olbrzymi wpływ na naszą grę. To było widać - kończy menadżer Arsenalu.

Skład podstawowy

analizy
aktywność 33.83

PostWysłany: 2008-02-25 19:44 Odpowiedz z cytatem Back to top

http://transfery.info/news-full-6695.html

Nie tylko nie to. Chyba czas zmienić swój ulubiony klub Nie powiem! (omg) . Co ten człowiek na tej ławce odpierd*** to przechodzi ludzkie pojęcie. Jak można go zostawić na kolejny sezon może wy mi powiecie.

Grzeje ławkę

analizy
aktywność 156.50

PostWysłany: 2008-02-25 20:10 Odpowiedz z cytatem Back to top

ja tam nie jestem w zarządzie więc nic nie powiem na ten temat.

a co do tego:
Mati napisał:
Chyba czas zmienić swój ulubiony klub Nie powiem! (omg)

To taki z Ciebie wierny kibic Question brak słów Mati Confused Confused Confused

Skład podstawowy

analizy
aktywność 33.83

PostWysłany: 2008-02-25 20:15 Odpowiedz z cytatem Back to top

A znasz słowo ironia ? Confused

Powiem ci tak. Co by się nie działo Milan zawsze będzie klubem który stoi na 1 miejscu i nic ani nikt tego nie zmieni. Zapamiętaj sobie to Wykrzyknik Uśmiech...

Grzeje ławkę

analizy
aktywność 156.50

PostWysłany: 2008-02-25 20:17 Odpowiedz z cytatem Back to top

Mati napisał:
A znasz słowo ironia ? Confused

Powiem ci tak. Co by się nie działo Milan zawsze będzie klubem który stoi na 1 miejscu i nic ani nikt tego nie zmieni. Zapamiętaj sobie to Wykrzyknik Uśmiech...

Łoo łoo ! Tylko nie bij Mati Uśmiech...
Ironia to u mnie jest na porządku dziennym wiec nie mam kłopotów z odróżnianiem wypowiedzi z ironią od tych bez, a jednak w tej twojej nie wyczułem ani grama Smuteczek

Skład podstawowy

analizy
aktywność 33.83

PostWysłany: 2008-02-25 20:31 Odpowiedz z cytatem Back to top

Odpowiednio ją ukryłem.

Grzeje ławkę

analizy
aktywność 156.50

PostWysłany: 2008-03-01 13:37 Odpowiedz z cytatem Back to top

Taylor ukarany

Obrońca Birmingham City - Martin Taylor - nie zagra przez trzy kolejne spotkania. Zawodnik "Blues" dostał czerwoną kartkę w meczu z Arsenalem Londyn za brutalny faul na Eduardo da Silva.

Taylor odwiedził w szpitalu Eduardo, który po operacji dochodził do siebie. Obrończa Birmingham City przeprosił Chorwata.

Eduardo na boisko wróci najprawdopodobniej w święta Bożego Narodzenia.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jak uważacie, czy ta kara jest za mała czy wystarczająca? Confused

Grzeje ławkę

analizy
aktywność 1.26

PostWysłany: 2008-09-15 23:59 Odpowiedz z cytatem Back to top

Zapomniany snajper polskiej kadry strzela jak na zawołanie!

Emmanuel Olisadebe strzelił 10. bramkę dla Henan Jianye, zespołu chińskiej ekstraklasy. Były reprezentant Polski trafił do siatki w 37. minucie spotkania, a jego zespół przegrał z Beiijng Guoan 1:2.

Pochodzący z Nigerii napastnik jest obecnie najlepszym snajperem ligi. Po piętach depcze mu Luis Ramirez z Guangzhou, który strzelił 8 bramek

Niedługo będą sie domagać od Benhhakera powołania go do kadry. W końcu liga chińska jest mocniejsza od naszej.[/quote]

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat