Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Inne

Autor Wiadomość
bikmak
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność 1.26

PostWysłany: 2007-11-16 17:37 Odpowiedz z cytatem Back to top

Polska | 2007.11.16 08:21

Ujawniamy kolejne szokujące informacje - tym razem o korupcji w polskiej lidze. Dotarliśmy do listy 150 meczów, które według wrocławskiej prokuratury były ustawiane w latach 2003-2006. Pojawiają się na niej kluby, o których dotąd nie mówiono, m.in. Widzew Łodź, GKS Bełchatów i Jagiellonia Białystok. Ich przedstawiciele są zszokowani. Zapewniają, że nigdy nie słyszeli o przypadkach korupcji z udziałem ich klubów – pisze dziennik Polska. .... http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,wid,9400578,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=1
<<< tutaj całość

Przy okazji chciałbym rozwinąć trochę ten temat. Jakie inne ligi europejski moga być również ustawiane ? Jaka liga jest według was czysta ? Osobiście to za wolne od przekrętów uważam lige angielską i hiszpańską
. Nie mam zdania na temat ligi francuskiej - wydaje się czysta ale kto wie. We wszystkich innych ligach moim zdaniem wały są. Może nie takie jak u nas czy we Włoszech ale są. Wydaje mi się że wraz z nastaniem ery buków internetowych korupcja mogła przyjąć nową formę. Poprostu jakiś pewniak może sprawić przykrą niespodziankę dla typujących. Takie moje zdanie nie mam teraz za dużo czasu żeby się rozpisywać, jestem ciekwy jak wy to widzice ?

Skład podstawowy

analizy
aktywność 30.68

PostWysłany: 2007-11-16 17:55 Odpowiedz z cytatem Back to top

Jak dla mnie ustawkową ligą jest oczywiście włoska . Wystarczy przypomnieć ostatnie miesiące gdzie aż dudniło o tym jak tam sobie poczyniają . Ostatnie kolejki w moim odczuciu też są jakieś dziwne i bym się wcale nie zdziwił jak by za jakiś czas okazało by się iż korupcja znów miała miejsce .
Rozgrywek ligowych wolnych od korupcji chyba nie ma , może i jakaś się znajdzie ale to będzie pojedyńczy przypadek korupcja była i będzie .

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat