Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Forum techniczne

Autor Wiadomość
Smyku
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-11-28 22:45 Odpowiedz z cytatem Back to top

Właśnie dzisiaj spotkałem się z Adminami dwóch zaprzyjażnionych forum i dostałem moim zdaniem fantastyczną wiadomośc.
Admini tych forum z zachowaniem wszelkich zasad panujących na forach(bez podawania bez zezwolenia adresu forum) zaproponowali mi, jako ,ze znają mnie z prowadzenia kilku turniei poprowadzenie Prawdziwego meczu pomiędzy forami
Trójmecz bo o takim tu mowa polegałby na tym, że każde forum powołuje do kadry trzech + jednego rezerwowego typera. O ustalonej godzinie powiedzmy na Waszym forum w wylosowanej wcześniej kolejności zawodnicy poszczególnych drużyn podają swoje typy.
Codziennie po pięc typów każdy. Typerzy nr. 1 walczą pomiędzy sobą, typerzy nr2. pomiędzy sobą itd itd. Wygrywa ten typer, który pokona rywali tzn.:
1 Trafi typ, a nie trafią przeciwnicy.
2.On trafi i przeciwnicy, lecz on będzie miał mecz z lepszym kursem.
Każdy może zdobyć 15pkt za zwycięstwo po 3pkt
drugi w każdej z pięciu pozycji na kuponie otrzymuje2pkt, a ostatni jedną.
Każda pozycja na kuponie to osobny pojedynek do meczu.
Suma punktów wszystkich trzech zawodnikow z trzech podanych kuponow wplywa na wynik drużyny.
Pojedynak ma trwać dwa tygodnie.
Jeżeli poodniesiecie rękawice jestem w stanie założyć osobny temat i w nim szczegółowo wyjaśnić zasady itd.
czekam na odpowiedż.

Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-11-28 23:06 Odpowiedz z cytatem Back to top

Witam. Konkretne info w sprawie twojego "pomysłu" na pirv do admina i moderatorów (niekoniecznie do mnie, najlepiej tych od konkursów). Narazie BLOK, by nie wszczynać bezsensownej dyskusji.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Nr GG
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat