Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Typy

Poll

Czy uważasz ,że passa Smyka to
Umiejętności typerskie
25%
 25%  [ 5 ]
Po prostu fart
40%
 40%  [ 8 ]
Widać ,że sie chłop wyrobił
35%
 35%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 20

Autor Wiadomość
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność 1060.93

PostWysłany: 2010-10-16 16:12 Odpowiedz z cytatem Back to top

Smyku napisał:
Kolega Wróbel jest najlepszym przykładem tego ,że można grajac tasiemce wygrać bardzo duze stawki.

Wskaż mi kiedy powiedziałem, że jest to niemożliwe ? Po za tym wrobelp nie wmawia nikomu, ze jego sposób jest rewelacyjny. On po prostu go gra.

Smyku napisał:
Niestety cały czas sie nie rozumiemy. Ja nie musze wcale grać tasiemców co Ci już opisałem na przykładzie. Dzisiaj zagrałem dubla bardzo prawdopodobnego ,ze wejdzie z dobrym kursem ponad 7. I wcale nie gram go za 500 czy 1000 tylko delikatnie za 400,oo bo tyle w zupełności mi wystarcvzxy by wyjśc na plus.

I o tym cały czas mówię, ale jak widac do Ciebie to nie dociera. Twoje kolejne kupony nijak się mają do tego co grałeś wcześniej i tylko kwestia szczęścia pozwoli Ci wyjść na plus... Dlatego prosiłem o teoretyczne opisanie, że się mylę. W praktyce raz się uda, a kolejnym nie.

Smyku napisał:
Po pierwsze >> nie złamałem żadnego punktu Regulaminu byś zamykał ten temat

Wprowadzasz w błąd użytkowników forum. Zwyczajna zasada przyzwoitości, nie potrzeba do tego żadnych regulaminów. Pewnie zaraz będziesz pytać 'gdzie?', więc od razu wyjaśnię. Obwieszczasz o rewelacyjności swojego sposobu gry, który od zwykłego losowego wyboru meczy do kuponu różni się jedynie tym, że zdarzenia dobierasz według kursu i stawki (aby mieć potencjalny plus po trafieniu).

Smyku napisał:
Po drugie>> Mam to głeboko w czterech literach czy go zamkniesz czy nie. To co robie robie tylko dla młodych adeptów typowania by wiedzieli ,że taka opcja istnieje.

Mogę się już śmiać czy mam poczekać aż założysz szkółkę treningową dla swoich młodych Jedi ?

Smyku napisał:
Ps. Straszenie jednego z najstarszych typerów na tym forum zakrawa mi na despotyczny egoizm ,o który do tej pory Cię nie posadzałem.Powyższy system prezentuje obecnie już na 7 forach i o dziwo jakoś nikomu oprócz Ciebie to nie przeszkadza!

Nie straszyłem, a dałem Ci uczciwą propozycję, co do której do teraz nie miałeś pretensji. Ba, dałem Ci nawet kilka dni na obronę. I nie ma dla mnie znaczenia ile forum wcześniej musiało użerać się z twoimi odchyłami od normy, ale ja jako moderator kolejny raz nie dam Ci się rozpanoszyć ze swoimi fanaberiami. Chcesz tu pisać - ok. Chcesz wymyślać nowe sposoby naciągania ludzi - ok. Ale rób to tak, żeby nikt nie miał co do Ciebie wątpliwości. Jesteś inteligentny, to widać po wielu twoich pomysłach, ale niestety bezczelnością nadrabiasz. Miałeś dużo swobody do tej pory, ale jak widać z Tobą trzeba krótko.

Jeśli nadal uważasz się za osobę pokrzywdzoną to nic nie stoi na przeszkodzie abyś zgłosił to adminowi lub zwyczajnie i z honorem pożegnał się z forum. Na zawsze, a nie jak zwykle na miesiąc czy dwa.

bo Mistrzem jest HISZPANIA Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Nr GG
Smyku
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność 48.66

PostWysłany: 2010-10-17 08:23 Odpowiedz z cytatem Back to top

No i złapałem Cię kolego. Wydałeś się swoim ostatnim poście ,że bez względu na rodzaj argumentacji i tak dla Ciebie będe czubkiem z chorym umysłem.Pragnę jednak Ci przypomnieć ,że istnieje takie słowo jak obsesja. http://pl.wikipedia.org/wiki/Obsesja
Wejdź w wikipedie i dokładnie się z nim zapoznaj. Ani argumentacje słowne ,ani to co dzieje się w praktyce nie jest w stanie Cię przekonać iż mój system jest REWELACYJNY! Nikt nie słucha trenera po przegranym meczu i jego argumentów,że mieli 3słupki i 4poprzeczki. Ważny jest wynik!Wykrzyknik i to się liczy. Zapamietaj ,że nikt nie rozlicza zwycięzcy.
A teraz najwazniejsza sprawa >> Naciaganie ludzi to takie działanie w wyniku którego naciągajacy uzyskuje wymierne korzyści najczęsciej finansowe kosztem naciąganych ,którzy na tym naciaganiu tracą. Pokaż mi jedną osobę na forum ,która została przeze mnie naciągnięta i odniosła w zwiazku z tym wymierną stratę,a ja na tym się wzbogaciłem. Jezeli nie wskazesz takiej osoby zamilcz prosze bo kazdym następnym postem pogrążasz się w swojej nienawistnej zapalczywości ANTY -Smykowej coraz bardziej.
Z poważaniem!

Ps.Jak na razie to ja jestem stratny,jako organizator i sponsor kilku konkursów,wktórych sam fundowałem nagrody i wysyłałem je osobiscie do zwycięzców. To też rodzaj naciągania byłPytajnik?

Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność 1060.93

PostWysłany: 2010-10-17 10:13 Odpowiedz z cytatem Back to top

Smyku napisał:
No i złapałem Cię kolego. Wydałeś się swoim ostatnim poście ,że bez względu na rodzaj argumentacji i tak dla Ciebie będe czubkiem z chorym umysłem.Pragnę jednak Ci przypomnieć ,że istnieje takie słowo jak obsesja. http://pl.wikipedia.org/wiki/Obsesja
Wejdź w wikipedie i dokładnie się z nim zapoznaj. Ani argumentacje słowne ,ani to co dzieje się w praktyce nie jest w stanie Cię przekonać iż mój system jest REWELACYJNY!

Gdybym miał obsesję to byś już dawno stąd wyleciał po swoim pierwszym poście. Póki co liczyłem na sensowną dyskusję, ale jak widać tonący brzytwy się chwyta i jeszcze odwraca kota ogonem. Wciąż liczę, że do wieczora udowodnisz tezę, że twój sposób jest rewelacyjny.

Smyku napisał:
Nikt nie słucha trenera po przegranym meczu i jego argumentów,że mieli 3słupki i 4poprzeczki. Ważny jest wynik!Wykrzyknik i to się liczy. Zapamietaj ,że nikt nie rozlicza zwycięzcy.

W tym przypadku ma znaczenie każda wygrana. Za każdy mecz dostaje się 3 punkty, 1 lub zero. W progresji nie ma znaczenia kiedy trafisz, ważne abyś trafił. Jak już na siłę szukasz argumentów to chociaż postaraj się oto żeby były adekwatne do sytuacji.

Smyku napisał:
A teraz najwazniejsza sprawa >> Naciaganie ludzi to takie działanie w wyniku którego naciągajacy uzyskuje wymierne korzyści najczęsciej finansowe kosztem naciąganych ,którzy na tym naciaganiu tracą. Pokaż mi jedną osobę na forum ,która została przeze mnie naciągnięta i odniosła w zwiazku z tym wymierną stratę,a ja na tym się wzbogaciłem. Jezeli nie wskazesz takiej osoby zamilcz prosze bo kazdym następnym postem pogrążasz się w swojej nienawistnej zapalczywości ANTY -Smykowej coraz bardziej.

Na tym forum możesz naciągnąć co najwyżej nowych użytkowników, którzy Cie nie znają. Pozostała jest na to zbyt mądra. Nie mam pojęcia po co uparcie pchasz się tutaj, skoro i tak nic nie zdziałasz. Robisz to po raz kolejny tak nieudolnie, że nie mam wyjścia jak dać Ci kopa i pożegnać z forum. Wróć jak znormalniejesz.

Smyku napisał:
Ps.Jak na razie to ja jestem stratny,jako organizator i sponsor kilku konkursów,wktórych sam fundowałem nagrody i wysyłałem je osobiscie do zwycięzców. To też rodzaj naciągania byłPytajnik?

Zmuszał Cię ktoś do organizowania tych konkursów ? Zmuszał do obiecywania nagród ? Zgłoś to na policję. Nie moja wina, ze zapatrzony w swoje wielkie możliwości miałeś nadzieje, ze jednak ty to wygrasz i nie będziesz musiał nikomu nic wysyłać. Honor masz, przyznaję, wysłałeś nagrody. I niestety pozytywne cechy w tym miejscu się kończą.

Jeśli nie masz zamiaru udowadniać, że twój sposób gry zasługuje na miano rewelacyjnego to po prostu napisz od razu. Szybciej zamknę temat to szybciej spokój będzie.

Smyku
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność 48.66

PostWysłany: 2010-10-17 10:32 Odpowiedz z cytatem Back to top

Temat zamknięty przez autora!Wykrzyknik

Ps Dosyć tej parodii. Nie mam zamiaru wiecej sie z tobą przekomarzać uparty ośle!

Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność 1060.93

PostWysłany: 2010-10-17 10:34 Odpowiedz z cytatem Back to top

Smyku napisał:
Temat zamknięty przez autora!Wykrzyknik

Ps Dosyć tej parodii. Nie mam zamiaru wiecej sie z tobą przekomarzać uparty ośle!

Na własne życzenie.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat