Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Ligowa giełda

Autor Wiadomość
Personal
Asystent Menadżera
Asystent Menadżera

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-14 16:36 Odpowiedz z cytatem Back to top

Nie przypominasz sobie No ok, jak sobie nie przypominasz to rzeczywiście nic nie zrobiłeś

P.S. Zajrzyj sobie na ostatnie podstrony działu "Konkursy" to może ci się pamięć odświeży.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mariano
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-15 16:39 Odpowiedz z cytatem Back to top

zax , proste będzie sprawdzenie kto kupował wczraj akcje Arki Gdynia , a dzisiaj je sprzedawał i kupował Polonię ? To będą Ci którzy kiedyś już zawirowali akcjami ... po tamtym się trochę uspokoili i grali z mniejszym zarobkiem, ale myślą że ucichło i znowu robią to samo ...
Trzeba z tym zobić wreszcie porządek ...
Ja wiem że zawsze jest trudno udowodnić , ale oni zawsze kupują pierwsi ... wtedy akcje idą powoli w górę , potem zuważają to inni i też chcą zarobić i kupują dzięki czemu akcje idą jeszcze więcej w górę - ale oni i tak zawsze zarobią najwięcej , bo kupili pierwsi i zawsze są w czołówce zarobków następnego dnia ... to samo dotyczy spadków akcji ... oni pierwsi sprzedają dzięki czemu tracą najmniej ... a tych co się zagapili w ten sposób się pozbywają ...

Nie wiem czemu jeszcze nie zostali wychwyceni , ja już ich bym dawno wywalił z gry Wykrzyknik!

Pozdrawiam
Mariano
wilf
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-15 18:26 Odpowiedz z cytatem Back to top

Mariano napisał:
zax , proste będzie sprawdzenie kto kupował wczraj akcje Arki Gdynia , a dzisiaj je sprzedawał i kupował Polonię ? To będą Ci którzy kiedyś już zawirowali akcjami ... po tamtym się trochę uspokoili i grali z mniejszym zarobkiem, ale myślą że ucichło i znowu robią to samo ...
Trzeba z tym zobić wreszcie porządek ...
Ja wiem że zawsze jest trudno udowodnić , ale oni zawsze kupują pierwsi ... wtedy akcje idą powoli w górę , potem zuważają to inni i też chcą zarobić i kupują dzięki czemu akcje idą jeszcze więcej w górę - ale oni i tak zawsze zarobią najwięcej , bo kupili pierwsi i zawsze są w czołówce zarobków następnego dnia ... to samo dotyczy spadków akcji ... oni pierwsi sprzedają dzięki czemu tracą najmniej ... a tych co się zagapili w ten sposób się pozbywają ...

Nie wiem czemu jeszcze nie zostali wychwyceni , ja już ich bym dawno wywalił z gry Wykrzyknik!

Pozdrawiam
Mariano

Pewnie masz rację ale taka taktyka jest prosta do przewidzenia i można takich gości wyprzedzać i mi to się dość często udaje. { np dziś Polonia}
Napisałbym więcej na ten temat ale nie chcę podpowiadać jak takie zmowy robić aby wykosić wszystkich .

Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-15 19:21 Odpowiedz z cytatem Back to top

musisz byc niezlym jasnowidzem zeby ich tak za kazdym razem wyprzedzac...
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zax
Site Admin

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-15 19:35 Odpowiedz z cytatem Back to top

Mariano napisał:
zax , proste będzie sprawdzenie kto kupował wczraj akcje Arki Gdynia , a dzisiaj je sprzedawał i kupował Polonię ?

Oj Mariano, Mariano... Very Happy Wychodzi, że Ty kupowałeś i sprzedałeś Arkę Wink
Ale tak poważnie... Ja wiem kto się umawia, ale wiedzieć a mieć pewność to jeszcze trochę czasu...
przestrzal
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-15 20:49 Odpowiedz z cytatem Back to top

zax odebrales PW ?

Gość

PostWysłany: 2005-08-15 20:50 Odpowiedz z cytatem Back to top

przestancie mowic o zmowachludzie niema zadnych zmow kazdy kupuje to co idzie w gore czyz nie tak?"PytajnikPytajnikPytajnikPytajnikPytajnik?
Piecia
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-15 20:52 Odpowiedz z cytatem Back to top

Zakrotko jestes tu i za malo wiesz taka jest prawda .... ale troszke mozna przyznac Ci racje trzeba w koncu zakonczyc ten temat raz a porzadnie Cool
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nr GG
Mariano
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-15 22:55 Odpowiedz z cytatem Back to top

Zakończymy ten temat tylko wte4dy jak uegulujemy w jakiś sposób giełdę , a dla przykładu wywalimy ze trzech "niezmówionych" Twisted Evil zax, mam nadzieję że to co pisałeś ukróci ten bezsensowny preceder ...
A jak tak grać można to jutro pojawi sięmoich 30 znajomych i braci i będziemy kupować to co zaczyna rosnąć - NIE PIERWSI , MY SIĘ NIE ZMÓWIMY - a jak zacznie spadać to wszyscy będziemy spzedawać ...
Ciekawe jak zareaguje giełda, a najlepiej jak zauważymy jakiś wzrost w nocy jak nikogo nie będzie .. a rano wszystko sprzedamy ... ale będę miał gotówki , nikt mnie nie przebije ... HAHAHAHAH - tylko gdzie tu sens Ligowej Giełdy ? Gra się w to jak w Monopol ... powinna reagowaćgiełda na wydarzenia naszej ligi - cały czas myślę że powinno być realnie - tyle można kupić akcji ile ktoś chce sprzedać i na odwrót ... nie pieprzcie mi więc nic o zamknięciu tegoi tematu ...
zax
Site Admin

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-16 08:31 Odpowiedz z cytatem Back to top

Cierpliwości... Cool Dajcie mi do końca miesiąca czas.

wilf
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-16 08:36 Odpowiedz z cytatem Back to top

xyon napisał:
musisz byc niezlym jasnowidzem zeby ich tak za kazdym razem wyprzedzac...

Napisałem, że dość często mi to się udaje, a z moim kapitałem kupienie akcji w trendzie bocznym za wszystko już powoduje wzrost ceny tych akcji choć niewielki, ale gdy taki wzrost się utrzymuje to zachęca innych do kupowania.
Tak się stało z akcjami Polonii bo w przeciwieństwie do innych to ja Polonię kupiłem jeden dzień wcześniej bo przedwczoraj gdy jeszcze nie była w trędzie wzrostowym i oscylowała około 0% [ nie sprzedawałem Arki bo miałem inne akcje]
Ponadtto Polonia ze względu na swoje rezultaty i pozycję w lidze jest sporo niedoszacowana i chociażby z tego powodu można było przewidzieć jej wsrost.
Zobaczymy co się będzie z tymim akcjami działo jak Polonia wygra swój następny mecz.[ jest to proste do przewidzenia bo dywidędę dostanie się za nią [kwotowo] prawie 2,5 raza większą niż za Wisłę K przy takiej samej ilości strzelonych bramek i w tym przypadku aby za obydwa te zespoły otrzymać podobną dywidendę kwotowo to Wisła musiałaby pewnie strzelić conajmniej z 10 bramek a może nawet 12]

Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-16 09:05 Odpowiedz z cytatem Back to top

Mariano napisał:
Zakończymy ten temat tylko wte4dy jak uegulujemy w jakiś sposób giełdę , a dla przykładu wywalimy ze trzech "niezmówionych" Twisted Evil zax, mam nadzieję że to co pisałeś ukróci ten bezsensowny preceder ...
A jak tak grać można to jutro pojawi sięmoich 30 znajomych i braci i będziemy kupować to co zaczyna rosnąć - NIE PIERWSI , MY SIĘ NIE ZMÓWIMY - a jak zacznie spadać to wszyscy będziemy spzedawać ...
Ciekawe jak zareaguje giełda, a najlepiej jak zauważymy jakiś wzrost w nocy jak nikogo nie będzie .. a rano wszystko sprzedamy ... ale będę miał gotówki , nikt mnie nie przebije ... HAHAHAHAH - tylko gdzie tu sens Ligowej Giełdy ? Gra się w to jak w Monopol ... powinna reagowaćgiełda na wydarzenia naszej ligi - cały czas myślę że powinno być realnie - tyle można kupić akcji ile ktoś chce sprzedać i na odwrót ... nie pieprzcie mi więc nic o zamknięciu tegoi tematu ...

Będziesz miał gotówki tyle samo co pozostałych 30 braci i w końcu się pobijecie o pierwszeństwo więc sprawa się wyda albo Zax ją zakwalifikuje jako zmowę i bedzie po zawodach, lub kilku się wyłamie i oszuka posostałych.
Ponadto jeżeli jak piszesz, że będziecie kupować, sprzedawać akcje jak już rosną, spadają to może taksię zdarzyć, że zawsze będziecie o krok za tym kto je pierwszy kupuje, sprzedaje.
Wzrostu, spadku w nocy jak nikogo nie będzie to takiej sytuacji też nie będzie.

Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-16 09:08 Odpowiedz z cytatem Back to top

Patrząc na notowania widać, że prawie połowy akcji nikt nie posiada. Też jestem za tym, aby akcje można było sprzedać jak ktoś zechce kupić.
wilf
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-16 09:40 Odpowiedz z cytatem Back to top

andros23 napisał:
Patrząc na notowania widać, że prawie połowy akcji nikt nie posiada. Też jestem za tym, aby akcje można było sprzedać jak ktoś zechce kupić.

dodam, że też za tyle za ile ktoś chce je kupić , a wystawiający na sprzedż określa limit minimalny kursu za ile może sprzedać.
Podobnie jest na prawdziwej giełdzie ale pewnie będzie to niemożliwe ze wzgledów techn.

Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-08-16 13:07 Odpowiedz z cytatem Back to top

Będzie to nie możliwe, bo jak sprzedawać akcje, to za cene wyższą niż cena zakupu i to za wyższa o ten 1% ktory sie traci. Wtedy akcje były na tyle drogie, ze nikt by nie kupował. Zresztą w jaki sposob zmieniały by sie ceny akcji jeśli jeden kupuje, a durgi sprzedaje. wtedy ceny były by cały czas na 0%. W takim wypadku trzeba by było zmienić system wzrostów i spadków cen, a to juz kolejne kika (a może i kilkanaście) dni roboty. Zax sie nie wyrobi, bo pewnie zaraz ktoś znowu znajdzie sposób jak manipulować i znowu będzie trzeba wszystko zmieniać.

bo Mistrzem jest HISZPANIA Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Nr GG
Mariano
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-09-01 05:25 Odpowiedz z cytatem Back to top

No i nadal "ktoś" kręci giełdą a zax nadal nie może go złapać ... co za pech ...

Jako niezły typer , typuję że nikt nie zostanie nigdy złapany i nikogo zax nie wywali z gry za karę ... zax tylko mydli nam oczy , ważne że gra trwa ...
Jak ktoś ma inne zdanie to proszę napisać ...
xyon
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-09-01 07:41 Odpowiedz z cytatem Back to top

Akcje poloni, najpierw z 6% w góre, teraz 7% w dól. Ciekawe bardzo. Przypadek. Nagle wszyscy postanowili sprzedawac.
Mistrz
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-09-01 09:14 Odpowiedz z cytatem Back to top

zax napisał:
Kod:
Cierpliwości... Cool Dajcie mi do końca miesiąca czas.

już koniec miesiąca Uśmiech...
Mariano to tylko gra, a nie rzeczywistość i tu nie łapie się oszustów jak w polskim futbolu, wyluzuj Smile
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-09-01 12:09 Odpowiedz z cytatem Back to top

Patrz, że znajdzie sie taki co go zax wywali i posypią się zeznania Język Dokładnie jak z Dziurowiczem Język Z tą róznicą, ze w PZPN zamiesznay jest Listkiewicz, a zax, to chyba nie, przynajmniej ja tak uwarzam.

bo Mistrzem jest HISZPANIA Suszę zęby
Mariano
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-09-07 21:08 Odpowiedz z cytatem Back to top

Ciekawe kto nagle wpadł na pomysł sprzedawać akcje Arki i Polonii ... mając obie Confused
wkurwia mnie to już ...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat