Szukaj memberlist.php groupcp.php profile.php?mode=editprofile Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum typowanie.rac.pl Strona Główna » Hyde Park

Autor Wiadomość
xyon
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-19 20:02 Odpowiedz z cytatem Back to top

Kto jakiej muzyki słucha Uśmiech... Jestem ciekaw jakie są Wasze gusta Uśmiech...

Zaczne od siebie. Jak widac po fotach jestem fanem Metallici i slucham cięzkich brzmien. Slucham takze (i kazdy sie dziwi ze łącze te dwa gatunki) drum & bass. Pewnie duzo z Was nie wie co to jest Język

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-19 20:29 Odpowiedz z cytatem Back to top

Siema,
nie widze nic dziwnego w tym, że słuchasz dwóch różnych gatunków muzyki.
Ja sam lubię słuchać czarnych brzmień, ale jak chce się chce wyżyć to zapuszczam System of a down, albo Korn, Metallica to juz chyba zawsz będzie na półeczce stać jako klasyk, no i co nawet mnie dziwi świetnie się bawię przy techno (chociaż kiedyś bym się za to zabił Język ). Także, mi z wiekiem przyszło zainteresowanie dosłownie każdym rodzajem muzyki, włączając klasyczną.
Dla mnie jest to swoisty sposób rozwoju umysłu i słuchu.
Kocham muzykę po prostu!
pozdro

P.S. A tak miedzy nami xyon byłeś w chorzowie? może staliśmy niedaleko siebie Suszę zęby
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nr GG
xyon
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-19 20:35 Odpowiedz z cytatem Back to top

Redman napisał:

świetnie się bawię przy techno (chociaż kiedyś bym się za to zabił Język )

U mnie to samo Język Kiedys to bylo nie do pomyslenia Suszę zęby

Redman napisał:

A tak miedzy nami xyon byłeś w chorzowie? może staliśmy niedaleko siebie Suszę zęby

Byłem Suszę zęby i to pod scena, okolo 3 m od barierek Uśmiech... a Ty gdzie byles Pytajnik

W tym roku (jesli chodzi o muzyke) cel nr 1 Iron Maiden (rowniez w chorzowie Język ) i nr 2 judas priest (w spodku w kwietniu), dlatego musze wygrac jakas wieksza kase LOL

ps nie jestem metalem Język Mruga 2

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-19 20:47 Odpowiedz z cytatem Back to top

Ja tez bym się przejechał na Ajronów, myślałem tez nad Rammsteinem bo co jak co ale oni potrafią dawać koncerty, na tym ostatnim była jazda Headbanger
Na Metallice byłem za druga barierką równiutko pośrodku, ale przed tymi dwoma słupkami, jakieś 20 metrów od sceny, koncert dla mnie bomba może oprócz tych wygłupów vadera "welcome poland" kto by pomyślał Język
Dla porównania ciekawa obrwacja, na koncertach hh, na które też chodze chłopaki wymiękają po góra 1,5 godzince koncertu, a Metallica (mogłbym być synem każdego z nich) prawie trzy godzinki biegania po wielkiej scenie i ciagłego grania. Goście rządzą!
pozdro

P.S. też nie jestem metalem w zasadzie nie należę bezpośrednio do żadnej subkultury chociaż z wyglądu skate-luźno-sportowo, no i jeszcze RATM słucham Suszę zęby uwielbiam ich
AJWIN
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-19 20:49 Odpowiedz z cytatem Back to top

Ja tez slucham Metallici Suszę zęby W Chorzowie tez bylem Suszę zęby ale stalem troche dalej - lepiej chyba widac swiatla niz spod samej sceny. Ale powiem wiecej - ja tez bylem na Metallice w 1991 (chyba) jak byla w Chorzowie razem z AC/DC. Wtedy Matallica byla...supportem Razz

Metallica jest w trojce moich ulubionych zaspolow - pozostale dwa to RHCP i Pearl Jam Cool A z polskich tylko i wylacznie KULT - bylem chyba na 10 koncertach...

Poza tym lubie sluchac takich kapel jak U2, REM, nie gardze tez klasyka w stylu Police, Doors itp

A wyroslem na punk rocku LOL Sex Pistols, Exploited, GBH, Tzn Xenna, Dezerter...ale to bylo daaaawno temu

Punk's not dead Suszę zęby Suszę zęby Suszę zęby

Pozdro rockmani
ajwin
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wilq
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-19 20:57 Odpowiedz z cytatem Back to top

RAMMSTEIN!Wykrzyknik!

ja ich uwielbiam Suszę zębySuszę zęby ale nie tylko Manson też ma dobre kawałki tak samo jak The Doors

potem HH głównie polski np: O.S.T.R., Fisz,Łona

no i wszystko co wpadnie w ucho Uśmiech...

Asystent Menadżera
Asystent Menadżera

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-19 22:04 Odpowiedz z cytatem Back to top

W zasadzie nie mam ulubionego gatunku muzyki. Potrafie np. słuchać miesiąc, tydzień Depeche Mode, a następnie non-stop Jamiroquai. Mam też kilka dobrych kawałków System of a Down (Aerials, ATWA, Innervision, Chop Suey, Toxicity) których słucham od czasu do czasu. Muzyka, która potrafi nieźle "wkręcić" to Psychedelia, a dzieła takich zespołów jak Juno Reactor, Astral Projection, Hallucinogen czy KoxBox słucham z przyjemnością Mr. Green Strawić natomiast nie moge hip-hopu. Cypress Hill to jedyne co mogę słuchać, oni to chyba mieszają tam róźne gatunki i powstaje całkiem ciekawa muzyka (KaSpa, Ty chyba coś więcej o tym wiesz Mruga 2 )
Kilka lat temu, gdy często grałem w Age Of Empires, muzyką, która nastrajała mnie podczas starożytnych bitew była.... muzyka klasyczna. Naprawde wyśmicie się przy tym grało Mruga 2
Oczywiście staram się być w miare na "topie" i najnowsze przeboje nie są mi obce, a kilka z nich przyjemnie się słucha. Np. dla wyciszenia sie i uspokojenia polecam kawałek "Sunrise", Nory Jones Mruga 2
W Anglii tworzy też nasza rodaczka, Basia Trzetrzelewska, i muszę przyznać, ze kilka Jej kawałków wpadło mi w ucho Uśmiech krzywy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Redman
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-19 22:40 Odpowiedz z cytatem Back to top

A z kawałków spokojnych co lubicie najbardziej bo dla mnie ostatnio dwa rządzą wybitnie:
The Verve- Bittersweet Symphony
Tori Amos- Precious Things
a z muzyki mojego ojca strasznie mi wchodzi w ucho Pink Floyd i Deep Purple
komentujcie
pozdro
GeeN
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-20 00:41 Odpowiedz z cytatem Back to top

Widze sami Hardrockowcy Język Ja tam wole spokojniejsze klimaty może dlatego że muzyka towarzyszy mi zazwyczaj w chwilach kiedy staram sie skupić (nie na kiblu Język) i zrelaksować. Moje ulubione style to R'n'B i Soul, na imprezach moge bawić się przy wszystkim, nawet techno (tu warunek musze byc ostro wstawiony), wszystkim prócz polskiego HH, absolutnie nic nie rusza mnie w tej muzyce.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Nr GG
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-20 06:12 Odpowiedz z cytatem Back to top

HH nie jest wcale taki zły, ale polski jest czsami do d***. Ja słucham w zasadzie wszystkiego co w ucho wpada. Raczej nie przepadam za ostrą muzą i Techno (oprócz Sandstorm - Daruda bo to mi sie akurat spodobało). Z klasyki to tylko te najbardziej znane utwory (te co w dzwonkach na kome przewarznie).

bo Mistrzem jest HISZPANIA Suszę zęby
Michcio
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-20 08:16 Odpowiedz z cytatem Back to top

Ja słucham tego co jest na wysokich miejscach na listech przebojów czesto jest to HH ale raczej muzyka POP, lecz najbardziej uwielbiam Techno Suszę zęby Suszę zęby

Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-20 09:44 Odpowiedz z cytatem Back to top

Ja nie trawie polskiego HH Mad dla mnie to klapa, te teksty (np "to ja i moja przestrzeeeen" Hahaha! ) są beznadziejne. Amerykanski HH i rap są ok, czasem z checią poslucham Uśmiech...

Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-20 10:15 Odpowiedz z cytatem Back to top

To nie jest tak, że polski HH to totalna beznadzieja i odmóżdżeni kolesie.
Ja na przykład bardzo cenię sobie zespół Grammatik, i kiedy z nimi imprezowałem naprawdę miło mnie zaskoczyli: mają pewien poziom, poniżej którego raczej nie schodzą (wyjatkiem była straszny okres mody na bitwy freestyle'owe), zreszta jak sie z kimś rozmawia to od razu się widzi co sobą ta osoba reprezentuję. Z kolei chłopaki z zipery po koncercie mnie totalnie rozbawili, kiedy wychodziłem z kibelka wcisneli mnie i kumplowi naklejki "ZIPERA" i chyba ich to bardziej zajarało niz nas, beznadzieja, a cała ich gadka była rodem z "Blokersów".
pozdro
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-20 13:57 Odpowiedz z cytatem Back to top

Tak racja. Niektore Polskie zespoły HH mają granice poniżej ktorej nie schodzą, ale niektóre to raczej powyżej nie chca wejść Suszę zęby Tak naprawde to w Polskiej muzyce dla nas w 75% liczy się text, a reszta to dżwięk. W Zagranicznych piosenkach mało rozumiemy (mowie tu o społeczności Polskiej, a nie o konkretnych osobach) i tam jest na odwrót 75% to dźwięk, a reszta to ewentualnie łatwy do zaśpiewania text (mimo że nawet go nie rozumiemy Suszę zęby ).

KaSpa
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-20 18:41 Odpowiedz z cytatem Back to top

No cóż. Można w sumie powiedzieć, że słucham wszystkiego. Niedawno powiedziałbym tylko hip-hop, potem dodałbym metal (przez jakiś czas uogólniałem - podawałem hardcore Język) a w końcu stwierdzam, że słucham tego, co mi wpadnie w ucho Uśmiech... Najbardziej siedzę w hip-hopie, jednak raczej nie polskim... Nie musi być koniecznie amerykański, choć wiadomo, stamtąd znam najwięcej wykonawców, ale lubię również niemiecki, francuski i latynoski (np kubański salsa-rap Orishas - polecam wszystkim, niezależnie od zamiłowań muzycznych OK ), choć nie zawsze wszystko rozumiem Suszę zęby Moją przygodę w hip-hopie (niedługą, ale bogatą dosyć) zaczynałem od... Eminema Język Później przyszedł czas na Wu-Tang Clan i całą Wu-Family, potem Cypress Hill i te klimaty i tak przejechałem praktycznie przez cały hip-hop ze Stanów, zbyt długo by tu wymieniać... Język
W każdym razie moje ulubione ekipy US hh to - Wu-Tang (wiadomo), Cypress Hill, Psycho Realm (również Latynosi, w sumie z ekipy Cypress Hill, grają paskudnie destrukcyjny hip-hop, ora banię jak mało co:) ), Mobb Deep, Nas, Killarmy i Sunz Of Man (obie grupy z ekipy Wu). Wydaje mi się, że trochę już tego słyszałem Język A co do Redmana - Blackout! z Method Man'em rządzi, tak samo jak Dare Iz A Darkness - kocham te płyty Suszę zęby
Z metalu... zaczęło się u mnie od KoRnu i tak też przejeżdżałem przez różne ekipy... w każdym razie najbardziej mi się podobają (poza Kornem): System Of A Down, Rammstein, Rage Against The Machine, Offspring, Sepultura ma parę fajnych kawałków a od kilku dni ostatnio leci u mnie tylko... Metallica - Saint Anger (płyta, nie sama piosenka Język) Uśmiech...
Poza tym, to lubię czasem powrócić do Californication Red Hot Chilli Peppers, załączyć jazzik (Medeski, Martin & Wood; John Scofield), posmucić się przy płycie Wish You Were Here Pink Floyd'ów albo uspokoić przy Leonardzie Cohenie czy Zbigniewie Preisnerze (a dokładnie przy ich muzyce Suszę zęby ).
Moja muzyczna przygoda ponadto zawiera fakt, że sam tworzę... z kumplem nagrywamy taki nasz 'hip-hop', co prawda po polsku, ale jest Uśmiech... Do czerwca chcemy wydać pierwszą w pełni amatorsko przygotowaną płytę, a nazywamy się Fonia (a może Fonya, a może Fonja, jeszcze przemyśli się Język). Niestety jeszcze nie mamy kawałków w necie, więc nie mogę się w pełni pochwalić dorobkiem... Uśmiech...
No, to dałem niezłą kurna autoprezentację Język Podsumowując - słucham tego co wszyscy i może jeszcze trochę - bo muzyka to 3/4 mojego życia Uśmiech...

Ostatnio zmieniony przez KaSpa dnia 2005-01-20 20:37, w całości zmieniany 1 raz
cloner
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-20 20:31 Odpowiedz z cytatem Back to top

Witam Mruga 2
Ja slucham najchetniej rocka oraz hip-hopu.
Oczywiscie najchetniej slucham najlepszego wg mnie zespolu LIMP BIZKIT, szkoda ze ich koncert w Spodku nie doszedl do skutku Smuteczek
Hip-Hopu slucham zarowno polskiego jak i zagranicznego (najczesciej amerykanski, ale francuski tez OK). Z amerykanskiego HH lubie sluchac WuTangClan, Dr Dre, Fat Joe i innych fajnych Suszę zęby Z polskiego HH slucham calej wytworni Wielkie Joł : Tede, Sistars, Numer Raz, wczesniej oczywiscie sluchalem Warszafskiego Deszcza Suszę zęby Slucham rowniez O.S.T.R., Vienio i Pele (wczesnie oczywiscie sluchalem Molesty), PCP i .. LIROYA Exclamation Z rocka slucham tylko zagranicznych wykonawocow, np: SOAD, Korn, Kid Rock, Methods Of Mayhem, Offspring, troche RHCP, nie slucham Metalliki Suszę zęby Polskiej muzyki prawie wogole nie slucham (no poza HH ofkorz), jedynie czasem Kazika. To tyle chyba Suszę zęby
Teraz pozostaje mi czekac na powtorzony koncert LIMP BIZKIT w Polsce Mruga 2

pozdro

Asystent Menadżera
Asystent Menadżera

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-21 21:28 Odpowiedz z cytatem Back to top

Redman napisał:
A z kawałków spokojnych co lubicie najbardziej

Tak jak wspominałem wcześniej Norah Jones - Sunrise, a ponad to:
Jamiroquai - Morning Glory
Sade - Smooth Operator
Einsturzende Neubauten - Sabrina (smutna piosenka ale dobra, widział ktoś teledysk? Język )

Wspominaliście wcześniej, że dobrze bawić można się przy techno. Trudno mi się z Wami niezgodzić, przekonałem się o tym tydzień temu. Tyle, że jakbym miał tego słuchać w domu to coś by mnie trafiło Mruga 2
Redman
Grzeje ławkę
Grzeje ławkę

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-22 09:56 Odpowiedz z cytatem Back to top

Personal napisał:

Wspominaliście wcześniej, że dobrze bawić można się przy techno. Trudno mi się z Wami niezgodzić, przekonałem się o tym tydzień temu. Tyle, że jakbym miał tego słuchać w domu to coś by mnie trafiłoUśmiech...

z techno to jest taka cieżka sprawa, że mało kto lubi, a jak juz polubi to cieżko się przyznać, że mu się podoba Język
No i wszystko zalezy od mentalności, ja też nie słuchałem w domu na początku, ale jest taka nutka jak ZuckZog i oszalałem, leciała u mnie non-stop przez pewien czas, nawet rodzinie sie zaczeła podobać Suszę zęby

cloner napisał:

Oczywiscie najchetniej slucham najlepszego wg mnie zespolu LIMP BIZKIT

Kiedys ich uwielbiałem, ale to jak zmarnowali swój potencjał ukazuje ich ostatnia płytka, taki sofcik, że zdzikłem, chłopaki z konkretnej muzyczki przeszli na niewiadomo co i bardzo stracili w moich oczach... Wes wróć!

pozdro
chalva
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-22 12:08 Odpowiedz z cytatem Back to top

O.S.T.R ostatnio jakąś taka piosenke śpiewał na Vivie polska słyszałem i był tam taki zajebisty fragment:
"(...)gadasz rymami, jak Beger po angielsku(...)"
Moim zdaniem to idealny motyw dla Polskiego HH i chyba stosuje sie do tego wielu Polskich hiphopowców.
PS Piosenke usłyszalem przez przypadek, normalnie to takiego czagoś nie słucham. Suszę zęby

Mariano
Skład podstawowy
Skład podstawowy

analizy
aktywność

PostWysłany: 2005-01-22 23:00 Odpowiedz z cytatem Back to top

Kod:
Jan Kiepóra
Joanna Winnicka
Symfoniusz Kowalski
i pozatym coś z discopolo : szaza,bojs,kokerspaniel i inni ...
Czasami też może być hophop  a w szczególności wiejskie kapele nowego odrodzenia - trutnie z wysokiej polany i kapcie babci z upola
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat